Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Padėkime penkerių Girmantui girdėti (2012.06-12)

Atgal

Padėkime penkerių Girmantui girdėti (2012.06-12)

Žilionių šeima prieš 5 metus sužinojusi, kad laukiasi dvynukų, buvo laimingiausi žmonės pasaulyje. Tačiau gimus vaikučiams dvigubą džiaugsmą netrukus pakeitė nežinomybė, išgyvenimai, nerimas ir ašaros. Tėveliai matydami šalia augantį Girmanto broliuką netrukus pastebėjo, kad Girmantas laimėjimais atsilieka nuo brolio. Broliukas jau pradeda sėdėti, o Girmantas gulėdamas ant pilvuko dar gerai galvytės neišlaiko, brolis pradeda vaikščioti, o Girmantas tik pradeda sėdėti. Baisiausia šeimai buvo sužinoti, kad sūnus turi sunkaus laipsnio klausos pažeidimų. Netrukus buvo diagnozuotas ir autizmas. Vaikui sunku susikaupti, klausytis, žiūrėti į akis. Siekiant atkurti klausą, Girmantui buvo atlikta kochlearinė implantacija. Po operacijos jau praėjo treji metai, vaikas lanko sutrikusios klausos centrą, tėveliai daug dirba su juo namuose.

Šiuo metu Girmanto klausos aparatėlis sugedęs nepataisomai. Tam, kad vaikas girdėtų ir galėtų vystytis, jam reikia naujo kalbos procesoriaus. Šeima turi viltį, kad po tiek sunkumų ateis ir sėkmė, tik reikia jos palaukti.

Parama bus skiriama kalbos procesoriui (29 000 Lt) ir paramos fondo „Saulės smiltys“ paramos administravimo išlaidoms padengti (700 Lt).