Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Padėkime pamaitinti skurstančius

Atgal

Padėkime pamaitinti skurstančius

Kiekvieną darbo dieną daugiau nei 550 skurdžiausių Vilniaus gyventojų gauna karštus pietus, o 1000 kg maisto yra išsaugomi nuo išmetimo.

COVID-19 pandemija ir su ja susijusios problemos palietė mus visus – kai kuriems iš mūsų pavyko išsaugoti savo pajamų šaltinį, saugiai dirbti iš namų, bet itin dideliam socialiai pažeidžiamų žmonių skaičiui – benamiams, neįgaliesiems, daugiavaikėms šeimoms, itin mažas pajamas gaunantiems asmenims bei šiuo sunkmečiu praradusiems vienintelį pajamų šaltinį žmonėms – šis laikas yra didžiulis išbandymas.

Šie žmonės negalės užsisakyti „Barboros“ ir nesulauks siuntos su dovanomis iš „Amazon’o“. Esant karantinui, socialiai pažeidžiamų asmenų galimybės yra ženkliai sumažėjusios tiek dėl sumažėjusių užimtumo galimybių, tiek dėl socialinių paslaugų teikimo apribojimų.

Mūsų lankytojams esame kone vienintelė galimybė nelikti alkaniems šiuo sudėtingu laikmečiu. Jaučiamės atsakingi už šiuos žmones, ir aiškiai matome tikslą – nepaisant sudėtingos situacijos, užtikrinti skurdžiausių ir nelaimėje esančių žmonių gerovę ir visokeriopai juos palaikyti, kiekvieną dieną suteikiant galimybę gauti pilnavertiškus karštus pietus, pagal galimybę palaikyti ir produktų rinkiniais. Maistą gaminame iš produktų, kuriuos gauname iš parduotuvių, restoranų, kitų maisto ir produktų ruošos įmonių bei „Maisto banko“, šitaip tiesiogiai prisidėdami prie kovos su maisto švaistymu.

Suprasdami susijusias rizikas, stengiamės daryti viską, kad užtikrintume darbuotojų ir lankytojų saugumą – maistą teikiame išsinešimui, laikomės visų gairių bei reikalavimų, reguliariai testuojame darbuotojus. Esama situacija kelia iššūkį ir mums – didesnis nei įprastai paslaugų poreikis, būtinybė pirkti didelius kiekius asmens apsaugos ir dezinfekcinių priemonių ženkliai didina mūsų veiklos kaštus.

Kiekviena Jūsų auka yra galimybė:
1. Pamaitinti tuos, kuriems šiuo sunkiu metu mūsų valgykloje pateikiami pietūs gali būti vienintelis tądien ant jų stalo atsirandantis maistas.
2. Išsaugoti iki 1000 kg maisto produktų kiekvieną dieną, kurie kitaip būtų išmetami.

Prisidėkite savo auka ir palaikykite tuos, kuriems šiuo metu yra sunkiausia!