Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Padėkime nuo gaisro nukentėjusiai šeimai

Atgal

Padėkime nuo gaisro nukentėjusiai šeimai

Kulšėnų kaime, Sedos seniūnijoje šių metų liepos 19d. kilus gaisrui karštą vasaros dieną visa šeima laiką leido lauke besusimaudydami tvenkinyje, džiaugdamiesi į pasaulį atėjusio anūkėlio gimimu. Kilus gaisrui, šeimos nariai kieme buvo pusnuogiai ir, tiesiogine ta žodžio prasme, į gaisrą puolė nuogi. Medinis namas degė žaibišku greičiu. Nors ugnis buvo pastebėta anksti, bet kibirais užgesinti jos nepavyko.

Gesindamas gaisrą, rankas, nugarą ir padus nudegė Jonaičių sūnus, bet namo ir jame buvusio turto nepavyko išgelbėti net į gaisravietę sulėkusioms gaisrinės automobiliams. Šeima liko kaip stovėjusi lauke. Sudegė viskas, kartu ir atėjusio į pasaulį anūkėlio visas kraitelis. Šeima laikinai glaudžiasi lauko virtuvėje, tačiau žiemoti joje nėra galimybių.

Šeimoje dirba tik vyras, pragyvenimui augina karvę ir paršiukų, vairuotojo teisių neturi, tad išvykti gyventi kur kitur galimybių neturi. Ir jų pačių ir visos bendruomenės noras būtų kuo greičiau atstatyti ir nors į vieną kambarį iki žiemos šalčių įeiti gyventi. Draugiški žmonės padėjo ir padeda kas kuo gali, bet ištikus tokiai nelaimei reikia labai daug lėšų.