Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi PARAMA

Padėkime dešimtmečiui Remigijui ir vėl atsistoti ant kojų (2010.04-06)

Atgal

Padėkime dešimtmečiui Remigijui ir vėl atsistoti ant kojų (2010.04-06)

Vienas neatsargus žingsnis, neatidus vairuotojas ir aukštyn kojomis apverstas vaiko gyvenimas. Dešimtmetis Remigijus Mankus, gyvenantis Jurbarko rajone, Jakaičių kaime prieš 2 metus buvo partrenktas automobilio, patyrė sunkią galvos smegenų traumą (difuzinį aksoninį sužalojimą) ir ilgą laiką buvo komoje. Pabudęs iš komos, Remigijus nekalbėjo, nejudino galūnių, buvo maitinamas per gastrostomą, tačiau nepasidavė ir toliau kabinosi visomis jėgomis į gyvenimą. 2010 metais jam jau buvo atliktas reabilitacijos kursas, kurį finansavo ligonių kasos, tačiau Remigijui buvo reikalinga nuolatinė priežiūra, pagalba ir kuo skubesnis kitas reabilitacijos kursas.

Apie projektą: Visiems jau įprasta, kad „Išsipildymo akcija“ išaugo į gražią prieškalėdinę tradiciją, kuomet Lietuvos žmonės dalijasi savo gerumu ir padeda tiems, kuriems tuo metu pagalbos reikia labiausiai. Tačiau gerumas ir parama reikalingi ne tik prieš Kalėdas. Paremkime mažuosius, kuriems labai reikia mūsų paramos. Prieš Šv. Kalėdas „Išsipildymo akcija 2009“ kvietė aukoti 10 likimo nuskriaustų vaikučių, kuriems jūs padėjote. Deja, Remigijus nepateko į šių vaikučių gretas, todėl „Išsipildymo akcija“ kvietė aukoti jam – avarijoje nukentėjusiam dešimtmečiui berniukui.

48 dienų būtinas reabilitacijos kursas Remigijui kainavo 9 854,40 Lt. Reabilitacinis gydymas suteiktas nuo 2010 09 15 iki 2010 11 02. Aktyvios, kompleksinės ir nepertraukiamos reabilitacijos dėka vaiko funkcinė būklė ženkliai pagerėjo. Remigijus jau žengia keletą žingsnių su maksimalia pagalba.