Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Padėkime beglobėms katėms

Atgal

Padėkime beglobėms katėms

Dažnai apie kiemuose pastebimas benames kates gyventojai informuoja gyvūnų prieglaudas, tačiau jos – neretu atveju būna sausakimšos, neturinčios galimybių priimti naujų beglobių. Per metus viena beglobė katė gali atsivesti 3 kačiukų vadas, o vieną iš jų įprastai sudaro apie 4-5 kačiukus. Jei nesiimama jokių priemonių, beglobių kačių kiekis gali didėti nevaldomai.

Suprasdamos sausakimšų prieglaudų padėtį, kelios kačių mylėtojos paėmė iniciatyvą į savo rankas. Ilgą laiką pačios gaudė, gydė, ženklino, skiepijo beglobes kates. Didėjant gelbėjimo mastams, atsirado VšĮ „Batuotos katės“. Tai yra netradicinė prieglauda – be patalpų, darbuotojų. Katės globojamos, socializuojamos savanorių namuose, taip pat joms suteikiama būtina veterinarinė pagalba.

Savo globoje VšĮ „Batuotos katės“ šiuo metu turi apie 100 kačių, per nepilnus įsikūrimo metus nuo gatvės gyvenimo išgelbėjo jau 164 kates.

Savanorių namuose laikinai priglaustos katės yra saugios, rūpinamasi ir besilaukiančiomis katėmis, jų palikuoniais. Visos katės yra gydomos, skiepijamos, ženklinamos bei sterilizuojamos. Taip buvusios benamės katės, gaudamos visavertę priežiūrą, suranda tikruosius namus.

Padėkime beglobėms katėms pradėti gyvenimą iš naujo!