Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Padėkime atstatyti sudegusį namą (2012.03-05)

Atgal

Padėkime atstatyti sudegusį namą (2012.03-05)

Gaisras... Ar bent vienas susimąstome, ką patiria suaugusieji, o ypač vaikai, kai per vieną akimirką netenka visko, ką turėjo? Nebėra nei namų, nei daiktų. O jei žūva artimas žmogus? Tik kaimynų, draugų, giminių ir nepažįstamų žmonių geranoriška pagalba ištikus nelaimei padeda nugalėti visas negandas.

Apie projektą: 2011 m. pabaigoje kilęs gaisras Domėnų kaime Sedos seniūnijoje Mažeikių rajone suniokojo Editos Ramanauskaitės ir jos vyro Jono Kocio gyvenamąjį namą bei jame esantį turtą. Ugnis pasiglemžė neįgalų senolį. Kol kas šeima glaudžiasi Editos tėvų namuose, kur dviejuose kambariukuose turi išsitekti vienuolika žmonių.
Be namų likusi šeima su keturiais mažamečiais vaikais subūrė Sedos seniūnijos bendruomenę: remta pinigais, maistu, drabužiais, padėjo Mažeikių savivaldybė, Sedos seniūnija, mokykla, bažnyčia, bendruomenė. Už paaukotus pinigus nupirkta statybinių medžiagų, medienos namui atstatyti. Be pastogės likusi šeima nepraranda vilties geriems žmonėms padedant iki rudens atstatyti namą, tačiau tam neužtenka giminių ar kaimynų pagalbos.
Sedos bendruomenė kviečia nelikti abejingus ir pinigais ar savanorišku darbu prisidėti atstatant sudegusį namą. Su mūsų pagalba mažamečiai vaikai greičiau užmirš patirtą stresą, jei jų mažos širdelės kartu su tėvais džiaugsis naujai atstatytais šiltais, saugiais ir patogiais namais.

Parama bus skiriama vandentiekio ir kanalizacijos įrangai bei kieto kuro krosniai įsigyti.