Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi PARAMA

Padėkime Viliui ir jo likimo draugams

Atgal

Padėkime Viliui ir jo likimo draugams

Vilius į „SOS vaikų kaimą“ pateko šešerių. Būdamas visai mažas jis patyrė skurdą ir barnius šeimoje. Viliaus vaikystė prabėgo be mamos meilės ir šilumos, o įvykusios gyvenimo traumos smarkiai paveikė jo gyvenimą. Patekęs į „SOS vaikų kaimą“ Vilius turėjo kalbos sutrikimą, niekas nesuprato, ką jis kalba – nebuvo įmanoma suprasti nė vieno jo tariamo žodžio.

Berniukui reikėjo intensyvios logopedų pagalbos ir mylinčio žmogaus palaikymo. Tik metus trukęs intensyvus paties Viliaus, SOS mamos Reginos, logopedų, pedagogų ir kitų specialistų darbas ir pastangos leido suprasti, ką Vilius sako.

12 metų Vilius pirmą kartą eis į įprastą mokyklą!

Dabar Viliui jau 12 metų. Jis mielas ir gabus vaikas, mokantis ne tik svajoti, bet ir turintis daug tikslų. Vilius jau pasiruošęs lankyti įprastą mokyklą ir susirasti naujų draugų. Jo laukia dideli iššūkiai – priprasti naujoje mokykloje, išmokti bendrauti su normaliai kalbančiais draugais, gerai mokytis, nors dėl kalbos sutrikimų bus sunkiau rašyti ir skaičiuoti.

Viliui ir kitiems panašių sunkumų turintiems vaikams reikia pagalbos!

Vilius yra vienas iš 7 vaikų, kuriems reikalinga logopedo pagalba. Tik Jūsų paramos dėka 7 vaikams bus suteikta galimybė lankytis pas specialistą du kartus per savaitę, 8 mėn. Vieno užsiėmimo su logopedu kaina 30 Lt.

Informacija apie projektą: Tik Jūsų paramos dėka, surinkus 13 440 Lt sumą, 7 vaikams bus suteikta logopedo pagalba. Vaikai turintys dideles gyvenimo traumas ir netinkamą vaikystės ugdymą su logopedo pagalba išmoksta taisyklingai kalbėti, rašyti ir skaityti. Taip pat tik su logopedo pagalba vaikai tampa labiau motyvuoti mokslui, jiems geriau sekasi, jie tampa drąsesni, nes gali bendrauti su kitais paprastais vaikais. Svarbiausia, kad kartais kažkada neįveikiami dalykai tampa paprasti.

Informacija apie organizaciją: SOS vaikų kaimai – tai nepriklausoma nevyriausybinė vaikų gerovės organizacija, suteikianti jaukius namus našlaičiams bei tėvų paliktiems vaikams, padeda socialinės rizikos šeimoms. Šiuo metu globojame ir ugdome daugiau kaip 100 vaikų ir jaunuolių SOS vaikų kaime bei SOS jaunimo programose, padedame 200 vaikų iš socialinės rizikos šeimų.

Parama bus skirta bus skirta 7 vaikų logopedo konsultacijoms du kartus per savaitę, 8 mėnesius.