Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi PARAMA

Padėk užtikrinti labdaros valgyklų veiklą

Atgal

Padėk užtikrinti labdaros valgyklų veiklą

„Atvykau į Lietuvą iš Ukrainos su savo vaikais – berniuku ir mergaite – ir savo 71 metų mama 2022 metais iš Iziumo miesto, po to, kai Rusijos kariuomenė pilnai sunaikino mūsų namus ir visą mūsų turimą turtą. Iki Rusijos agresijos mes gyvenome pilnavertišką, laimingą gyvenimą – į Lietuvą atvykome praradę absoliučiai viską, be jokių perspektyvų ir supratimo, ką daryti, kaip pragyventi. Vilties centras suteikė mums prieglobstį – apgyvendinimą, maistą ir galimybę atgauti savarankiškumą. Šiuo metu jau dirbu ir aprūpinu savo šeimą, laukiu karo pabaigos, kad galėčiau grįžti į savo tėvynę.“ Y.A.

„Esu 5 vaikų mama, mano vyras neįgalus. Esu dirbanti, stengiuosi daryti viską, kad aprūpinčiau savo šeimą, bet be jokios abejonės, turint omenyje šeimyninę situaciją, tai yra labai sudėtinga. Vilties centro pagalbos dėka, mano vaikai turi galimybę valgyti pilnavertišką maistą – daržoves, vaisius, kitus būtinus produktus, kurių įprastai negalime sau leisti. Vilties centras mums yra milžiniška pagalba, be kurios būtų labai sudėtinga išgyventi.“ I. D.

Kiekvienas asmuo, kuriam padedame kartu su Jumis – unikalus, su savo istorija, problemomis ir skirtingomis gyvenimo aplinkybėmis. Kai kam iš jų mūsų teikiama pagalba – bilietas į naują gyvenimą, kai kam – būtinybė išgyvenimui.

Kiekvieną darbo dieną maitinimo paslaugas vidutiniškai gauna 350 skurstančiųjų, taip pat daugiau nei 100 žmonių kiekvieną mėnesį gauna higienos paslaugas, o pabėgėliai iš Ukrainos, moterys su vaikais – laikiną apgyvendinimą.

Vilties centras kiekvieną mėnesį vidutiniškai surenka 27 000 kg besibaigiančio galiojimo maisto produktų, kurie yra naudojami labdaros valgyklos veikloje, tokiu būdu ne tik kiekvieną dieną suteikiant galimybę pilnavertiškai maitintis šimtams nepriteklių patiriantiems žmonėms, bet ir prisidedant prie tvarumo – kitaip šie maisto produktai būtų išmetami.

Šiuo metu Vilties centrui trūksta krovininių automobilių, kurie būtini mūsų kasdienės veiklos vykdymui.

Kasdienė intensyvi logistika – besibaigiančio galiojimo maisto produktų surinkimas iš parduotuvių, restoranų, paramos organizacijų – sudaro labai svarbią ir sudėtingą mūsų kasdienės veiklos dalį. Šiuo metu Vilties centras dėl techninių gedimų, nusidėvėjimo ir transporto amžiaus nebeturi pakankamos talpos krovininio automobilio, kuriuo galėtų efektyviai transportuoti maisto produktus.

Kviečiame prisidėti prie krovininio automobilio pirkimo, kuris užtikrins Vilties centro nemokamų maitinimo paslaugų teikimą šimtams nepriteklių patiriančių žmonių kiekvieną darbo dieną bei išgelbės tūkstančius kilogramų maisto produktų nuo iššvaistymo.

Internetinė bankininkystė
Paysera
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis
Internetinė bankininkystė
Daugiau Uždaryti
Internetinė bankininkystė
Paysera
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis