Tapk ambasadoriumi Pateik projektą AUKO–KIT

Padėk tiems, kam sunku

Atgal

Padėk tiems, kam sunku

19 metų esu „Jaunimo linijos” savanorė. Prie emocinės paramos telefono budėjau daugiau nei 700 valandų. Paskutinius dvylika metų vedu mokymus naujiems savanoriams. Kai buvau paauglė, nusižudė mano krikšto mama. Beprotiškai ją mylėjau. Buvome labai artimos. Ji visuomet mokėjo ir palaikyti, ir paguosti, ir parodyti savo meilę. Prisimenu, kaip jai mirus, mano tėvai, norėdami mane apsaugoti, nesakė, jog mano krikšto mama nusižudė. Nors aš viską supratau ir be to žodžio savižudybė įvardinimo…

Tetos savižudybė tubūt yra viena iš priežasčių, kodėl man taip svarbu būti „Jaunimo linijoje”. Noriu padėti žmonėms, kurie į mus kreipiasi sunkiausiomis akimirkomis. „Jaunimo linijoje” susikūrė patys prasmingiausi mano gyvenimo ryšiai. Žmonės, kuriuos čia sutikau, tapo artimais draugais. Manau, visi esame apdovanoti tuo, jog bendraudami galime sukurti tikrą žmogišką ryšį, kuris, tikiu, sunkiais momentais gali pakeisti žmogaus dieną, o gal ir visą gyvenimą.

Savanorė Justina (istorija tikra)

Per metus į „Jaunimo liniją“ suplūsta daugiau nei 40 tūkstančių skambučių, Tiems, kurie bijo kalbėti gyvai, linija siūlo vakarais veikiančią virtualių pokalbių (angl. Chat) galimybę. Taip pat galima parašyti elektroninį laišką ir gauti savanorių atsakymą. Tačiau atsakyti pavyksta tik į maždaug 70 proc. visų kreipimųsi.

„Jaunimo linija“ siekia padėti žmonėms išsikalbėti. Suprantama, kad dauguma problemų, kurios slegia ir kurios kaupiasi, susideda, ir žmogus gali pradėti galvoti apie savižudybę, jei dažnai jaučiasi vienišas ir mano, kad nėra kas jį supranta ir kas galėtų jį palaikyti. Mūsų tikslas, kad savanoriai būtų tie, kurie girdi, kurie klausosi ir drąsina žmones kalbėtis apie ištikusius sunkumus.

Šio projekto tikslas – užtikrinti, kad emocinė parama telefonu ir internetu būtų prieinama visada ir kiekvienam.

Internetinė bankininkystė
Mokėjimas kortelėmis
Paypal
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis
Daugiau Uždaryti
Mokėjimas kortelėmis
Paypal
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis