Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Padėk man pasveikti

Atgal

Padėk man pasveikti

Vaikų ligoninė Santariškėse – tai sveikatos priežiūros įstaiga, kurioje dirba aukščiausios kvalifikacijos specialistai, pasirengę bet kuriuo paros metu suteikti pagalbą vaikams nuo gimimo iki aštuoniolikos metų. Bet kaip ir daugumai Lietuvos sveikatos sistemos įstaigų jai šiandien reikia lėšų siekiant neatsilikti nuo naujausių šiuolaikinės medicinos technologijų. Vaikų gydytojai stengiasi savo mažuosius ligonius gydyti geriausiais medikamentais, naudoti nepasenusią aparatūrą, taikyti šiuolaikiškus, pacientui tinkamiausius metodus.

Investicija į vaikų sveikatą visada atsiperka – sveikas, laimingas vaikas – tai, ko reikia mūsų šeimoms, visuomenei, valstybei.

Apie projektą. Šiuo projektu Vaikų ligoninės paramos fondas siekia įsigyti portatyvinį elektroencefalografą, kuris reikalingas ūmiai susirgusiems vaikams, kuriems sutrinka sąmonė, ištinka koma, traukuliai ar kitos sunkios būklės. Sunki ligonio būklė lemia tai, kad ne ligonis vežamas prie aparato, bet aparatas atvežamas prie ligonio, gydomo ir slaugomo Intensyviosios terapijos ar Vaikų neurologijos skyriuje. Gydytojams ypač svarbu, kad ūmiomis sunkiomis ligomis sergančių vaikų smegenų žievės veiklą galima būtų kuo anksčiau įvertinti ir numatyti ankstyvą gydymo taktiką. Kaip teigia vaikų neurologai, aparatas pravers ir tada, kai reikės diagnozuoti tikslią epilepsijos formą.

Taigi, šis aparatas padės daugybei sunkios būklės ligonių, o gydytojas bus laimingas laiku suteikęs sunkiai sergančiam vaikui labai reikalingą pagalbą.

Surinkta parama bus skirta įsigyti portatyvų elektroencefalografą Vaikų ligoninei.