Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Padėk įkurti centrą skurstantiems

Atgal

Padėk įkurti centrą skurstantiems

„Pirmojo karantino pradžioje praradau darbą – reikėjo keturių mėnesių, kad susirasčiau naują darbą, kas mano amžiaus žmogui nėra lengva. Šeimos ar artimųjų neturiu – žmoną pasiglemžė vėžys dar prieš penkis metus, o vaikų neturėjome. Šiuos keturis mėnesius sugebėjau išgyventi tik Vilties centro pagalba.” V. K., vyras, 52 m.

„2012 m. grįžau iš Anglijos – mano lūkestis pradėti naują gyvenimą svetimoje šalyje nepasiteisino. Grįžau be pinigų, nemačiau jokių perspektyvų, apėmė depresija – pradėjau vartoti alkoholį, kas greitai išsivystė į didžiulę priklausomybę. Į Vilties centro valgyklą atėjau purvinas, ir atvirai pasakius, smirdantis alkoholiu. Buvau įsitikinęs, kad mane atstums. Priešingai, mane ne tik pamaitino, bet ir suteikė galimybę nusiprausti, gauti švarius drabužius, bet svarbiausia – mane išklausė – jaučiausi atgavęs žmogiškumą. Vilties centro savanorių darbo dėka priėmiau sprendimą vykti į reabilitacijos centrą, kur sėkmingai atsikraciau savo priklausomybės. Šiuo metu sėkmingai dirbu statybos srityje, turiu žmoną bei savo būstą.” E. M., vyras, 40 m.

Kiekvienas asmuo, kuriame padedame kartu su Jumis – unikalus, su savo istorija, problemomis ir skirtingomis gyvenimo aplinkybėmis. Kai kam iš jų, mūsų teikiama pagalba – bilietas į naują gyvenimą, kai kam – būtinybė išgyvenimui. Jūsų pagalbos dėka sudėtingiausiu pandemijos metu sugebėjome padėti šimtams sunkmetį išgyvenančių žmonių – kiekvieną darbo dieną iki 550 žmonių turėjo galimybę gauti karštus pietus bei maisto produktus, tokiu būdu užtikrinant ne tik būtiniausius žmonių poreikius, bet ir išsaugant iki 1000 kg maisto produktų, kurie kitaip būtų išmesti.

Džiaugiamės galėdami pasidalinti puikia naujiena – sėkmingai įgyvendinta mūsų pagrindinio centro rekonstrukcija. Atnaujintas centras, kurio atidarymas planuojamas gruodžio mėnesį – tai galimybė žmonėms ne tik gauti maitinimo paslaugas, bet ir higienos paslaugas (dušai, skalbyklės, nauji drabužiai), laikinajį apgyvendinimą krizės atveju, psichologo ir socialinės konsultacijas.

Šiuo metu Vilties centro patalpose ruošiama apgyvendinti Ukrainos karo pabėgelius. Centras dar nepabaigtas įrengti – trūksta baldų, čiužinių, spintų ir kitų svarbių daiktų ukrainiečių gyvenimui.

Kviečiame prisidėti prie socialinių paslaugų plėtros Vilniuje – padėkite įrengti naujai rekonstruotą centrą, kad sunkus laikotarpis namų gyventojams taptų bent kiek lengvensis!

Internetinė bankininkystė
Mokėjimas kortelėmis
Paypal
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis
Daugiau Uždaryti
Mokėjimas kortelėmis
Paypal
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis