Tapk ambasadoriumi Pateik projektą AUKO–KIT

Padėk beglobiui pradėti gyvenimą iš naujo

Atgal

Padėk beglobiui pradėti gyvenimą iš naujo

Į „SOS gyvūnų“ prieglaudą per metus patenka apie 450 gyvūnų. Nors pagrindinis mūsų tikslas – kiekvienam iš jų surasti saugius ir mylinčius namus, tačiau iki to dar reikia nueiti gana ilgą kelią. Atkeliavus naujokui svarbu ne tik rasti jam saugią ir šiltą vietą mūsų prieglaudoje, pamaitinti, padėti apsiprasti ir pasijusti saugiai, bet ir paskiepyti, paženklinti, sterilizuoti.

„SOS gyvūnai“ priima ir rūpinasi ne tik sveikais, bet ir sužeistais, sergančiais, senyvo amžiaus ar neįgaliais gyvūnais – jie kartu su visais namų laukia tiek, kiek reikia. Gyvūnų niekada nemigdome, kad atsirastų daugiau vietos. Todėl atkeliavus sužeistam ar sergančiam gyvūnui daug laiko ir lėšų skiriame jo gydymui, procedūroms, specialiam maistui, vaistams.

Tik atvykusi į „SOS gyvūnus“ Mija atrodė taip, kad net visko mačiusių savanorių akyse pasirodė ašaros. Jauna vidutinio ūgio kalytė svėrė tik 8,5 kg ir buvo galima suskaičiuoti kiekvieną jos šonkauliuką. Mija buvo be galo miela, bet išsigandusi. Atrodo, kad ji niekada iki tol nebuvo vesta į lauką, nematė kitų šunų ir pirmą kartą pamatė dubenėlį su maistu...

Nusprendėme, kad Mijai namų ieškosime tik tada, kai ji visiškai atsigaus: periodiškai lankėmės veterinarijos klinikoje, lepinome ją maistingais konservais. Tačiau Mijos ir mūsų visų laukė maloni staigmena. Vieną dieną į prieglaudą atvyko Karolina ir Vytautas – jie ne tik labai norėjo priglausti šunytę, bet ir turėjo idealias sąlygas Mijai augti (nuosavą namą, didelį kiemą), patirties dresūroje bei auginant aktyvius šunis. Taigi Mija iškeliavo namo!

Šiuo metu Mija – laiminga, aktyvi, visus 19 kg sverianti šunytė, šeimos numylėtinė. Ji mėgaujasi pilnaverčiu gyvenimu: dievina kamuoliukus, pagalius, žiemą voliotis sniege, o vasarą – plaukioti ežere. Mija netgi lanko šunų sporto klubą! Kaip pasakoja Karolina, – užtenka pasakyti žodį „tempiam“ ir Mija jau skuodžia prie automobilio pasiruošusi važiuoti sportuoti.

Darome viską, ko reikia, kad iš mūsų prieglaudos gyvūnas išvyktų pasiruošęs naujam gyvenimui ir prašome tavo pagalbos:
•Paženklinimui, kad jis niekada daugiau netaptų pamestinuku;
•Paskiepijimui, kad jis nesusirgtų;
•Sterilizavimui, kad beglobių būtų kuo mažiau;
•Gydymui, kad patirtų kuo mažiau diskomforto ir skausmo;
•Apsaugai nuo erkių ir kitų parazitų;
•Maistui, kad pamaitintume jam pritaikytu maistu.

Mes kartu galime padėti tiems, kam labiausiai reikia – suteikime beglobiui antrą šansą gyvenimui!

Internetinė bankininkystė
Mokėjimas kortelėmis
Paypal
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis
Daugiau Uždaryti
Mokėjimas kortelėmis
Paypal
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis