Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Paaukok kinui prieš korupciją

Atgal

Paaukok kinui prieš korupciją

Žodį korupcija girdime kone kasdien, tačiau ką iš tikrųjų apie tai žinome? Kino festivalis „Drąsus žodis“ šį rudenį jau trečius metus iš eilės rodys filmus korupcijos tematika: bus aptariamos įvairios korupcijos formos, korupcijos žala, taip pat žmonės, kurie sugeba jai priešintis. Ankstesni festivaliai parodė, kad ypač jaunimą svarbu įtraukti į pokalbį apie korupcijos pasekmes, sąžiningumo reikšmę bei kovą su cinizmu ir vyraujančiu stereotipu, kad esamos situacijos neįmanoma pakeisti. Per festivalio savaitę nemokamai bus parodyti 4-5 filmai, – trileriai, dramos ar net komedijos – po kurių vyks diskusijos su antikorupcijos ekspertais.

Apie projektą. 2012 m. rudenį trečius metus iš eilės bus organizuojamas korupcinės tematikos filmų festivalis „Drąsus žodis“. Festivalis „Drąsus žodis“ – pirmasis ir kol kas vienintelis Europoje meninių filmų festivalis, kurio tikslas – įdomiai ir vaizdžiai kalbėti apie korupcijos problemą, jos formas, priežastis ir poveikį atskirų žmonių gyvenimui bei visai visuomenei. Taip TILS stengiasi atkreipti visuomenės dėmesį į dažnai itin sunkias korupcijos pasekmes ir kiekvieno iš mūsų galimybes tam priešintis. Gausus ankstesnių festivalių lankomumas parodė didelį žiūrovų susidomėjimą šia tema bei poreikį įtraukti dar platesnę auditoriją: rengti peržiūras ne tik Vilniuje, bet pagal galimybes ir kituose Lietuvos miestuose. Festivalio filmai bus rodomi nemokamai. Su praėjusių festivalių programomis galite susipažinti čia: 2011 m. ir 2010 m.

Parama bus skiriama naujų filmų įsigijimui, jų parengimui (vertimas, titravimas) bei rodymui Lietuvos kino teatruose, salių nuomai.