Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Nukentėjusiems nuo sprogimo daugiabutyje Vilniuje

Atgal

Nukentėjusiems nuo sprogimo daugiabutyje Vilniuje

Sausio 2 d. Vilniaus daugiabutyje nugriaudėjus sprogimui, paskutiniais duomenimis žuvo 2 žmonės – vaikas ir suaugęs žmogus. Buvo evakuota 30-ties butų gyventojai, kurie artimiausiu metu į savo namus grįžti negalės.

Žmonės neteko namų, svarbių daiktų, o baisiausia – kai kas neteko ir artimųjų.

Nukentėjusieji, vos per akimirką netekę to, ką dalis galbūt kūrė ir visą gyvenimą, vis dar šoke. Jiems labai reikalingas mūsų visų palaikymas ir pagalba.

Lietuvos Raudonasis Kryžius kviečia visus susivienyti ir širdį veriančioje nelaimėje nepalikti nukentėjusių žmonių vienų. Jiems bus labai reikalinga ne tik pagalba būtinaisiais daiktais, tačiau ir psichologinės konsultacijos, palydėjimas į reikalingas įstaigas ir atsakymai į turbūt daug kartų užduodamą klausimą: „O ką daryti toliau..?“.

Kviečiame aukoti ir finansiškai prisidėti prie to, kad Lietuvos Raudonojo Kryžiaus savanoriai ir darbuotojai galėtų atliepti būtinuosius nukentėjusiųjų poreikius ir teikti humanitarinę pagalbą maistu, drabužiais, higienos priemonėmis, kitais daiktais, psichologine pagalba, konsultacijomis, vėliau – padėsime žmonėms ir baldais, buitine technika. Ne kartą įsitikinome, kokia vieninga tauta esame. Laikykime vieni kitų rankas tokiose tragedijose ir padėkime nukentėjusiems sunkią akimirką ant kojų stovėti bent kiek tvirčiau.