Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Niekieno vaikai – mūsų vaikai!

Atgal

Niekieno vaikai – mūsų vaikai!

Išgąstis, liūdesys, nerimas, bejėgystė. Tai – tik keli jausmai, kuriuos išgyvena į ligoninę patekęs vaikas, šalia neturintis artimo žmogaus.

Jūs galite padėti, kad toks vaikas ligoninės palatoje neliktų vienas ir sulauktų jam taip reikalingos šilumos ir rūpesčio.

Iniciatyvos „Niekieno vaikai“ savanoriai lanko vienišus vaikus ligoninėse ir juos ramina, migdo, nešioja, kartu žaidžia, moko, ugdo, užsiima įvairiomis veiklomis, taip bent akimirkai sumažindami jų patiriamą baimę, liūdesį ir skausmą, užtikrindami saugumo jausmą ir atliepdami vieną svarbiausių emocinių žmogaus poreikių – artumą.

Tam, kad savanoriai galėtų kokybiškai leisti laiką su vaikais ir jiems padėti, reikalinga ne tik didelė jų motyvacija ir atsidavimas, bet ir specialūs mokymai, nuolatinis palaikymas iš iniciatyvos koordinatorių, greitas sureagavimas į iškvietimus iš ligoninės.

Jei ir Jums svarbu, kad nė vienas vaikas neliktų vienišas, prisidėkite ir kartu parodykime, kad šie vaikai yra svarbūs ir reikalingi. Juk niekieno vaikai – tai mūsų visų vaikai!

Internetinė bankininkystė
Paysera
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis
Internetinė bankininkystė
Daugiau Uždaryti
Internetinė bankininkystė
Paysera
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis