Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

„Niekieno vaikai“ – ligoninėse ne vieni

Atgal

„Niekieno vaikai“ – ligoninėse ne vieni

Šventinis laikotarpis simbolizuoja šilumą ir artumą su šeima bei artimaisiais. Tačiau tiems, kas jų neturi ar yra atskirtas nuo jų, tai tikrai skausmingas ir didelį vienišumo jausmą keliantis laikotarpis.

Iniciatyvos „Niekieno vaikai“ savanoriai jau daugiau nei 3 metus rūpinasi vienišais vaikais ligoninėse, kurie yra palikti be tėvų ar kitų artimųjų priežiūros. Per visą iniciatyvos laikotarpį pastebėjome, kad šventinis laikotarpis ypač sunkus vaikams, kuriems tenka šventes sutikti ligoninėje vieniems.

Nuo 2018 metų iniciatyvos „Niekieno vaikai” savanorių dėka vieniši ligoninėse neliko jau 550 vaikų, iš kurių net 77 vaikai ligoninėje buvo šventiniu laikotarpiu. Iniciatyvos „Niekieno vaikai” savanoriai net per šventes randa laiko vienišiems vaikams, suprasdami, koks tai jautrus metas sergantiems mažyliams. Iš viso iniciatyvos „Niekieno vaikai” savanoriai šventiniu laikotarpiu ligoninėse praleido jau daugiau nei 5200 valandų.

Artumas – vienas iš svarbiausių emocinių žmogaus poreikių, o mažam vaikui – ypatingai! Visi kartu galime pasirūpinti, kad nė vienas vaikas per Kalėdas neliktų vienišas ar užmirštas. Apgaubti savanorių rūpesčiu ir dėmesiu vieniši vaikai net ir ligoninėje gali patirti Kalėdų stebuklą.

Jei ir jums šie vaikai svarbūs – prisidėkite, ir kartu sieksime, kad nė vienas vaikas per šv. Kalėdas ligoninėje neliktų vienišas!