Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

„Niekieno vaikai“: kad nė vienas vaikas neliktų vienišas

Atgal

„Niekieno vaikai“: kad nė vienas vaikas neliktų vienišas

Niekieno vaikai – mūsų vaikai!

Organizacijos „Savanoriai vaikams“, kuri vykdo iniciatyvą „Niekieno vaikai“, savanoriai rūpinasi be tėvų ar kitų artimųjų priežiūros likusiais vaikais ligoninėse, taip pat užtikrina jiems emocinę paramą ir užimtumą socialiniuose centruose.

Per daugiau nei ketverius iniciatyvos gyvavimo metus savanorių dėka jau daugiau nei 650 vaikų neliko vieniši. Vaikai buvo apgaubti nuoširdžiu savanorių dėmesiu, rūpesčiu ir meile, kuria jie dalijosi daugiau nei 50 000 valandų.

Būdami su vaikais, savanoriai atliepia vieną svarbiausių emocinių žmogaus poreikių – artumą. Jie vaikus nešioja, nuramina, kartu žaidžia, moko, ugdo, užsiima įvairiomis veiklomis, padeda bent akimirkai užmiršti liūdesį, baimę, skausmą. Tam, kad savanoriai galėtų kokybiškai leisti laiką su vaikais ir jiems padėti, reikalinga ne tik didelė jų motyvacija ir atsidavimas, bet ir specialūs mokymai, nuolatinis palaikymas iš iniciatyvos koordinatorių, psichologų.

Turėdami noro ir įgiję reikiamų žinių, savanoriai savo buvimu gali vienišiems vaikams leisti pasijausti svarbiems ir reikalingiems.

Jei ir Jums svarbu, kad nė vienas vaikas neliktų vienišas, prisidėkite ir kartu siekime, kad niekieno vaikų nebūtų!