Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Neužmirštuolė

Atgal

Neužmirštuolė

„Neužmirštuolė" - antrą kartą Lietuvoje vyksianti akcija, kurios metu visi Lietuvos gyventojai per Laisvės gynėjų dieną raginami įsisegti vienijantį simbolį – Neužmirštuolės žiedą, taip prisimenant bei pagerbiant gynusius mūsų laisvę ir išsaugojusius šalies nepriklausomybę.

„Sausio 13-oji Lietuvai reiškia išsaugotą laisvę ir apgintą nepriklausomybę, reiškia visų mūsų pareigą net sunkiausiomis akimirkomis būti kartu ir gyventi dėl Lietuvos. Minėdami Laisvės gynėjų dieną, privalome prisiminti mūsų valstybės didvyrius ir niekada neužmiršti mūsų laisvės kainos. Kviečiu jus visus prisijungti prie prasmingos pilietinės akcijos „Neužmirštuolė", – sako šalies vadovė ir akcijos globėja D. Grybauskaitė.

Akcijos ženkliuką kaip ir praėjusiais metais bus galima parsisiųsti iš tinklapio www.neuzmirsk.lt, taip pat jį bus galima gauti Sausio 13-ajai skirtų renginių ir minėjimų vietose.

Apie projektą. Šiemet, greta kvietimo prie širdies prisisegti Neužmirštuolės žiedą, visi norintys paremti Lietuvos kariuomenę, raginami paaukoti norimą sumą krašto gynybos reikmėms.

Akcijos ambasadoriai: LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė, LR Kariuomenės vadas Jonas Žukas, Lietuvos banko Valdybos pirmininko pavaduotoja Ingrida Šimonytė, žurnalistas ir TV laidų vedėjas Andrius Tapinas, režisierė Dalia Ibelhauptaitė, Europos Parlamento pirmininko patarėjas ir Lietuvių bendruomenės Belgijoje pirmininkas Arnoldas Pranckevičius, žurnalistas ir apžvalgininkas Dovydas Pancerovas, muzikantas Gabrielius Liaudanskas – Svaras, grupės „Biplan" narys Olegas Aleksejevas, dainininkas Liudas Mikalauskas, grupės „Skylė" nariai Aistė Smilgevičiūtė ir Rokas Radzevičius, edukologė Dr. Austėja Landsbergienė, TV laidų vedėjas Algis Ramanauskas.

Krašto gynybos rėmimo iniciatoriai: Kovų už laisvę atminimo asociacija „Neužmiršk".