Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Ieškantiems paramos

Nemokama psichologų pagalba karo pabėgėliams

Atgal

Nemokama psichologų pagalba karo pabėgėliams

Rusijai pradėjus karą Ukrainoje, viena iš aktyvią pagalbą teikiančių šalių tapo Lietuva. Mūsų šalies žmonės susivienijo teikti paramą ir padėti Ukrainos žmonėms.

Gavę saugų prieglobstį Lietuvoje, į profesionalius „Krizių įveikimo centro“ psichologus kreipiasi karo siaubą patyrę ukrainiečiai ir jie šiandien konsultuojami nemokamai. Jiems reikalinga skubi, profesionali psichologinė pagalba.

„Krizių įveikimo centro“ projekto tikslas – teikti NEMOKAMĄ psichologinę pagalbą iš Ukrainos dėl karo pabėgusiems žmonėms.

Žmogui ne visada užtenka vidinių resursų ar išorinio palaikymo išgyventi karo situacijoje patirtas skaudžias netektis, sukrečiančius įvykius, kurių liudininkais teko būti. Laiku ir tinkamai suteikta psichologinė pagalba sumažina depresijos, nerimo, potrauminio streso sutrikimų riziką.

„Krizių įveikimo centro“ psichologai daugiau nei 10 metų konsultuoja krizes išgyvenančius žmones. Centras užtikrina, kad psichologinę kančią patiriantys asmenys gali kreiptis be registracijos, tą pačią dieną, anonimiškai, atvykstant į „Krizių įveikimo centrą“ arba internetu.

Kam bus naudojama skirta parama?
•Bus suteiktos nemokamos psichologų konsultacijos Ukrainos karo pabėgėliams.
•Specialiai apmokomi esami „Krizių įveikimo centro“ savanoriai, jiems teikiamos supervizijos, ir kviečiami nauji specialistai, galintys konsultuoti reikalingomis užsienio kalbomis (anglų, rusų, ukrainiečių), suteikiama galimybė konsultuoti psichologams iš Ukrainos.

Padėk pasirūpinti nuo karo nukentėjusių žmonių emocine sveikata!