Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Naujagimių gerovė – mūsų rankose (2011.12-2012.01)

Atgal

Naujagimių gerovė – mūsų rankose (2011.12-2012.01)

Kasmet Lietuvoje pasaulį išvysta apie 4 500 naujagimių iš daugiavaisio nėštumo. Šie mažyliai dažniau susiduria su įvairiomis komplikacijomis, gimsta neišnešioti, todėl jiems reikalinga ypatinga ne tik tėvelių, bet ir medikų priežiūra. Deja, Kauno klinikos neturėjo pakankamai lėšų įsigyti funkcinę lovelę, kurioje kartu galėtų sveikti tiek dvynukai, tiek trynukai, tad paprašėme visuomenės pagalbos.

Apie projektą. Labdaros ir paramos fondas „Parama naujagimiui“ ir vėl organizavo paramos akciją „Naujagimio gerovė – mūsų ateitis“ ir kvietė įgyvendinti Kauno klinikų neonatologijos klinikos medikų svajonę – nupirkti funkcinę dvynių lovelę, skirtą anksčiau į pasaulį atėjusiems dvynukams ir trynukams. Su jūsų pagalba įsigyta lovelė padės medikams suteikti trapiems mažyliams geresnę priežiūrą, o mažieji broliukai ir sesutės galės sveikti neatskirti vienas nuo kito.

Parama skirta funkcinei dvynių lovelei įsigyti (iš viso ji kainavo 27,9 tūkst. Lt). 15 tūkst. Lt prisidėjo aukok.lt geradariai, o likusią sumą fondas surinko šventiniuose akcijos renginiuose.

Funkcinė dvynių lovelė:
Labdaros ir paramos fondas „Parama naujagimiui“