Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Mums reikia tavęs (2009.12-2010.01)

Atgal

Mums reikia tavęs (2009.12-2010.01)

Vykdydama Maisto ant ratų programą, MOPT kasdien veža karštą maistą 300 pagyvenusių žmonių trylikoje Lietuvos miestų: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Marijampolėje, Vilkaviškyje, Rokiškyje, Akmenėje, Ignalinoje, Kaišiadoryse, Ventoje, Šiauliuose ir Naujoje Akmenėje. Jūsų aukojimų dėka MOPT prižiūrimus senolius karštas maistas pasiekė apie 2 mėnesius.

...88-erių Nina Kazurova atveria savo mažyčio buto sovietiniame penkiaaukštyje duris. Visą gyvenimą sinoptike pradirbusi moteris – visiškai viena. Nei vaikų, nei giminių. Ninos mama žuvo per žemės drebėjimą Ašchabade, prieš 32 metus mirė jos vyras. Vienintelis ištikimas lankytojas – iš Maltos ordino Ninai atnešantis sriubos. Karšta sriuba – ne tik maistas, bet ir langas į pasaulį.

Kalėdinės sriubos akcija startavo 2006 metais. Jos tikslas – garsiai pasakyti, kad šalia mūsų skurdžiai gyvena daug vienišų garbingo amžiaus žmonių. Kad jiems reikalinga globa ir dėmesys. Kad norime ir galime jiems padėti. Ši iniciatyva skirta surinkti lėšų, iš kurių visus metus vykdomi pagyvenusių žmonių globos projektai.

Ketvirtoji Kalėdinės sriubos šventė įvyko 2009 m. gruodžio 5-6 d. visoje Lietuvoje, 13 Lietuvos miestų ir miestelių. Ją organizavo ištikimi Maltos ordino savanoriai, padedami Lietuvos kariuomenės, miestų savivaldų bei verslo. Šventės metu surinkta per 20 tūkst. litų aukų. Gruodžio 11 d. vakarą Maltos ordino kalėdinius renginius vainikavo paramos koncertas „Mums reikia tavęs“, kurio metu buvo užfiksuota pusės milijono litų aukų riba (pasiekta aukojant trumpaisiais numeriais bei per aukok.lt).

Iki gruodžio 11 d. per aukok.lt jau buvo surinkta reikiama suma 2100 sriubos dubenėlių. Kadangi norinčių padovanoti sriubos buvo daug daugiau – toliau rinkome pinigus neribotam skaičiui sriubos dubenėlių.

Iš viso per Kalėdinės sriubos renginius bei koncertą „Mums reikia tavęs“ paaukojote apie 550 tūkst. litų – ačiū!

Tegu kasmetinė Kalėdinė sriuba kvepia užuojauta ir pagalbos džiaugsmu!