Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Manoseimas.lt

Atgal

Manoseimas.ltAr svajoji gyventi šalyje, kurioje žmonių išrinktas parlamentas gerbtų savo rinkėjus, atstovautų jų interesams ir atsakingai vykdytų savo pareigas?

ManoSeimas.lt – nepriklausomas pilietinis projektas, siekiantis priartinti šią viziją prie realybės. Mūsų kuriama paprasta ir patogi priemonė padės visiems daugiau sužinoti apie Seimo narius ir jų darbus, taip pat išreikšti savo poziciją svarbiais valstybės klausimais. Pokyčiai neįvyksta per dieną, tačiau tik visi kartu galime priartinti Seimą prie Lietuvos žmonių, jų teisėtų norų ir poreikių.

Apie projektą. Projekto ManoSeimas.lt misija – priartinti Seimą prie Lietuvos žmonių, patogiai ir suprantamai pateikiant piliečiams aktualią ir svarbiausią informaciją apie Seimo narius, partijas ir jų veiklos rezultatus. Norime ne tik toliau tobulinti www.manoseimas.lt platformą, bet ir skleisti informaciją apie Seimo darbą kuo platesnei žmonių grupei, todėl stengsimės ją pateikti populiariausiose naujienų svetainėse – tiesiog straipsniuose. Siekiame sukurti www.manoseimas.lt valdiklį (ang. k. widget) – grafinę lentelę, kuri interaktyviai pristatytų partijų ir Seimo narių balsavimo rezultatus. Kasdien skaitant apie naujausius Lietuvos įvykius, naujasis valdiklis padėtų lengvai suprasti, kaip buvo balsuojama dėl svarbiausių aktualijų.

Sieksime, kad valdiklis būtų integruotas straipsniuose, kurie yra susiję su konkrečiu balsavimu, pristatytu ir www.manoseimas.lt. Šis valdymo elementas taip pat leis mums, nepaliekant straipsnio puslapio, išreikšti savo poziciją dėl konkretaus įstatymo ir iškart palyginti ją su Seimo partijų balsavimu.

Po ketverių metų, atėjus laikui balsuoti Seimo rinkimuose, ši priemonė leis palyginti savo atsakymus, sukauptus per visą Seimo kadenciją, su įvairiais Seimo balsavimais, suskirstytais pagal svarbą, populiarumą, veiklos sritis ir pan. Tikimės, kad tai padės mums visiems geriau įvertinti savo atstovus Seime pagal tai, kaip jie iš tiesų dirbo ir kaip balsavo visos kadencijos metu.

Paaukotos lėšos bus naudojamos www.manoseimas.lt programavimo ir dizaino darbams.