Aukok projektui Tapk ambasadoriumi Pateik projektą
Paremk mus

„Man ne dzin’19“

Atgal

„Man ne dzin’19“

„Man ne dzin“ (MND) – tai informacinė jaunimo pilietiškumo skatinimo kampanija, kuri ragina jaunus žmones visoje Lietuvoje aktyviai dalyvauti pilietiniame gyvenime, išsakyti savo nuomonę ir tapti aktyviu Lietuvos Respublikos piliečiu bei stiprinti jaunų žmonių suvokimą apie jų galią visuomenėje.

„Man ne dzin“ nesiekia populiarinti ar remti kurias nors politines partijas ar politinius veikėjus, tačiau akcentuoja domėjimosi ir įsitraukimo svarbą, pateikia jauniems žmonėms pagrindinę informaciją apie sprendimų priėmimą, demokratinius procesus šalyje, leidžia gyvai susitikti su sprendimų priėmėjais ir suteikia jauniems žmonėms galimybę apgalvotai rinktis savo kandidatus.

Nuo 2004 m. vykstanti informacinė kampanija „Man ne dzin“ 2015 m. laimėjo geriausios socialinių medijų kampanijos apdovanojimą „LOGIN“ apdovanojimuose, o 2016 m. džiaugėsi rekordiškai dideliu jaunų žmonių rinkiminiu aktyvumu Seimo rinkimuose (37,8 %).

Per 2012 m. rinkimus, balsavusių 18-30 m. žmonių buvo tik 18 %, o 2016 m. LR Seimo rinkimuose buvo pasiektas rekordinis, 37,8 % rinkiminis jaunų žmonių aktyvumas. Neskaitant to, kad pasiekėme aukščiausią balsavusių jaunų žmonių skaičių, galime sutikti, kad tai vis tiek yra tik maža dalis.

2019 m., artėjant net trims rinkimams Lietuvoje, norime plėsti ir dar labiau suaktyvinti kampaniją, siekiant dar didesnio rinkiminio aktyvumo. Juk neatėjimas į rinkimus, reiškia, kad savo balsą atiduoti kitam, tad neleisk, kad už tave spręstų kiti!

Internetinė bankininkystė
Mokėjimas kortelėmis
Paypal
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis
Daugiau Uždaryti
Mokėjimas kortelėmis
Paypal
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis