Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Maltiečių sriuba – nėra niekieno senelių

Atgal

Maltiečių sriuba – nėra niekieno senelių

Kartais nesusimąstome, kad senam vienišam žmogui kasdienybę gali praskaidrinti vos vienas dubenėlis sriubos. Atrodo, kad skurdas iš Lietuvos pasitraukęs, bet vienišų senolių gyvenimai byloja ką kitą – Valstybės duomenų agentūros duomenimis, kas trečias Lietuvos pensininkas gyvena žemiau skurdo rizikos ribos. Visą gyvenimą dirbę, šiandien jie gali pasikliauti tik mūsų gerumu. Išgirskime juos, ištieskime pagalbos ranką, atverkime širdis tiems, nuo kurių visi nusisuko, pamiršo, apleido. Nėra niekeno senelių.

,,Maltiečių sriuba“ – tai daugiau nei dubenėlis valgio. Tai rūpesčio išraiška tiems, kuriems Kalėdų laukimas nėra vilties ir tikėjimo laikas, jiems tai baugus nežinomybės dėl rytojaus metas. Maltiečiai kviečia ištiesti pagalbos ranką vienišiems ir skurstantiems senoliams.

Pats žodis „sriuba“ skamba kaip pagalbos senoliui simbolis. Juk po juo telpa ir rūpestis, ir atjauta. „Sriuba“ – tai pagarbos senatvei sinonimas. „Sriuba“ suvienija Lietuvą – kiekviena auka tampa mūsų visų noro padėti išraiška. „Sriuba“ suburia mus visus į vieną didelę gerumo komandą.

Šio projekto dėka planuojame dešimtyje miestų ir miestelių lankyti 250 senelių, pamaitindami juos karšta sriuba, antru patiekalu ar nuveždami jiems maisto lauknešėlį.

Kviečiame prisidėti prie ,,Maltiečių sriubos“!

Internetinė bankininkystė
Paysera
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis
Internetinė bankininkystė
Daugiau Uždaryti
Internetinė bankininkystė
Paysera
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis