Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Maltiečių sriuba – nėra niekieno senelių!

Atgal

Maltiečių sriuba – nėra niekieno senelių!

Maltos ordino pagalbos tarnyba (maltiečiai) jau 17-ąjį kartą telkia visuomenę vargstantiems seneliams paremti ir skelbia akciją „Maltiečių sriuba“. Jos tikslas surinkti lėšų senelių pagalbai – ši tema vis nepraranda aktualumo: maltietiško rūpesčio ir visų mūsų atjautos esant sunkmečiui reikia tik daugiau. Tad maltiečiai kviečia visus susivienyti ir padėti vargstantiems, vienišiems seneliams.

Šiuo metu būtiniausi maisto produktai brangsta kasdien, o šildymo ir elektros kainos tapo tiesiog nebeįperkamos iš mažų pensijų. Vieniši seneliai, atsiskaitę už komunalines paslaugas, vaistus bei gydymo priemones, priversti maistui skirti menkus pensijų likučius. Atrodo, Lietuvoje badas jau pamirštas, tačiau realybė kitokia – maisto stygius ir kasdienis taupymas nesitraukia iš senų žmonių gyvenimo. Vienišiems, vargstantiems seneliams reikia pagalbos. Juk nėra niekieno senelių – kiekvienas vargstantis senelis yra ir mūsų senelis.

Šiuo metu maltiečiai globoja 2 800 senolių 42 šalies miestuose ir miesteliuose. Patiems silpniausiems, kurie sunkiai apsitarnauja patys, kelis kartus per savaitę yra vežama karšta sriuba termosuose – tokį maistą seneliai gali valgyti iš karto. Maisto produktų lauknešėliai yra vežami stipresniems, galintiems pasigaminti – čia į pagalbą ateina maltiečių savanoriai.

Surinkta suma padės pamaitinti 260 senelių net 4 mėnesius 10-yje miestų ir miestelių.

Padėkime pamaitinti vienišus senelius!