Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Maisto bankas - Ukrainai

Atgal

Maisto bankas - Ukrainai

Iš projekte „MAISTO BANKAS – UKRAINAI“ surinktų lėšų bus perkami ilgo galiojimo maisto produktai ir vežami į Ukrainą keliomis kryptimis.

Pirmoji ir šiuo metu svarbiausia kryptis – po užtvankos susprogdinimo užlieta Chersono sritis. Mažiau suniokotose jos vietovėse vis dar likę gyvenančių žmonių (ypač vyresnio amžiaus, neįgaliųjų, kuriems evakuotis buvo per sudėtinga), taip pat parama bus vežama ir iš užlietų teritorijų evakuotiems žmonėms (maistas perduodamas labdaros valgykloms, prieglaudose/apgyvendinimo vietovėse esantiems žmonėms).

Kitos kryptys – Kramatorsko sritis, pagalba iš Bakhmuto evakuotiems žmonėms, kurie taip pat glaudžiasi stogą virš galvos suteikti sutikusiose įstaigose. Taip pat nedidelės gyvenvietės pasienyje su Rusija – tai Charkovo srities Zoločevskio rajono gyvenvietės, kuriose žmonės ne tik praradę pajamų šaltinius, tačiau jų miesteliuose nelikę parduotuvių, gyvena daug senų, ligotų žmonių, vienišomis likusių mamų.

Karo metu „Maisto bankas“ į Ukrainą jau yra nugabenęs daugiau nei 900 tonų maisto. Parama išskirstyta Charkivo, Černigivo, Dnipro, Odesos regionų gyventojams. Didžioji dalis maisto – ilgo galiojimo maisto produktai: makaronai, įvairios kruopos, aliejus, cukrus, miltai, konservuoti mėsos, žuvies, daržovių produktai, konservuotos sriubos ir troškiniai, sausainiai. Ukrainoje, Lvive, esančiuose „Maisto banko“ partnerių sandėliuose visa atvežta parama suskirstoma į maisto paketus – dėžes, kurios savanorių išvežiojamos į numatytus taškus. Skaičiuojama, kad vienos paramos paketo-dėžės šeimai užtenka prasimaitinti iki savaitės.

Padėkime suteikti taip reikalingus maisto produktus ukrainiečiams!

Internetinė bankininkystė
Paysera
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis
Internetinė bankininkystė
Daugiau Uždaryti
Internetinė bankininkystė
Paysera
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis