Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Maistas Ukrainai 2022

Atgal

Maistas Ukrainai 2022

MES – Labdaros ir Paramos fondas „Maistas Ukrainai“ (Food for Ukraine) - vieni pirmųjų įvežėme humanitarinę pagalbą maistu Ukrainos civiliams gyventojams.

ESAME LABAI ARTI Ukrainos ir ukrainiečių. Mūsų žmonės čia dirba nuo 2007 metų, todėl betarpiškai matome, kokios pagalbos maistu reikia. Nuo pat karo pradžios iki šių dienų labdaros fondas su partneriais prekybos tinklu NOVUS ir Ukrainos Raudonuoju Kryžiumi remia specialiųjų poreikių vaikus, žmones su negalia, mažas pajamas gaunančias šeimas, senyvus vienišus žmones ir persikėlusius iš karo zonos žmones.

SU JŪSŲ PAGALBA iki rugsėjo 27 dienos jau atgabenta ir išdalinta 65 vilkikai su maistu ir kitais būtiniausiais produktais, kurių bendra vertė viršija 1 500 000 EUR sumą. T.y. nuo karo pradžios socialiai pažeidžiamiausius žmones jau pasiekė per 300 000 tūkstančių maisto rinkinių. Vienas toks rinkinys suteikia maisto savaitei. Lietuvoje dirbanti komanda ieško rėmėjų, galinčių paaukoti kokybiškų maisto produktų tiek Lietuvoje, tiek kitose Europos šalyse, bei Ukrainoje, renka lėšas už kurias perka būtinus ir ilgai negendančius maisto produktus, organizuoja jų nuvežimą į Kijevo sritį. Reikalingų maisto produktų krepšelis suderintas su Kijevo socialinės rūpybos skyriumi ir Raudonuoju Kryžiumi.

PADĖSIME UKRAINAI! Dirbame pagal keturšalę bendradarbiavimo sutartį su Ukrainos Raudonuoju Kryžiumi ir partneriais, tad paramos suteikimas fiksuojamas pagal Lietuvos Respublikos ir Ukrainos teisės aktus. Turime visas reikiamas kompetencijas ir infrastruktūrą užtikrinti, kad reikiama parama atsirastų reikiamose vietose minimaliomis sąnaudomis, tad kiekvienas Jūsų skirtas euras pasiekia tikslą!

Ukrainos žmonės labai dėkingi už jūsų paramą!