Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Maistas Ukrainai

Atgal

Maistas Ukrainai

MES – Labdaros ir Paramos fondas „Maistas Ukrainai“ (Food for Ukraine) – vieni pirmųjų įvežėme humanitarinę pagalbą maistu Ukrainos civiliams gyventojams.

ESAM LABAI ARTI Ukrainos ir ukrainiečių. Mūsų žmonės čia dirba nuo 2007 metų, todėl betarpiškai matome, kokia katastrofiška situacija išlaisvintose teritorijose: žmonės be pastogės, maisto, vandens ir be medikamentų, nors priešo kareivių kai kur jau nebėra. Dar didesnę bado baimę išgyvena žmonės, kurie yra prikaustyti prie lovos ar savo bute, nes yra neįgalūs, o liftai neveikia dėl to, kad jų namuose nėra elektros arba, dar blogiau, į juos taikosi bombos.

SU JŪSŲ PAGALBA nuo karo pradžios iki šių metų liepos pabaigos jau atgabenta ir išdalinta 81 vilkikų su maistu arba kitaip – 1 620 000 kg maisto ir kitų būtiniausių produktų, kurių bendra vertė viršija 1 900 000 EUR sumą. T.y. nuo karo pradžios socialiai pažeidžiamiausius žmones jau pasiekė per 298 000 tūkstančių maisto rinkinių. Vienas toks rinkinys suteikia maisto savaitei. Humanitarinė pagalba vežama kur įmanoma: ir tiesiai prie bombų slėptuvių, ir soc. remiamiems vienišiems asmenims į namus, ir į ligonines. Informaciją dėl poreikių koordinuojame su vietos valdžios atstovais ir Ukrainos Raudonuoju Kryžiumi. Maisto užpirkimą palankiomis sąlygomis tiesiai iš Europos gamintojų, sandėliavimą, logistiką ir paskirstymą padeda organizuoti Ukrainoje veikiantis lietuviško kapitalo prekybos tinklas Novus.

PADĖSIME UKRAINAI! Dirbame pagal keturšalę bendradarbiavimo sutartį su Ukrainos Raudonuoju Kryžiumi ir partneriais, tad paramos suteikimas fiksuojamas pagal Lietuvos Respublikos ir Ukrainos teisės aktus. Turime visas reikiamas kompetencijas ir infrastruktūrą užtikrinti, kad reikiama parama atsirastų reikiamose vietose minimaliomis sąnaudomis, tad kiekvienas Jūsų skirtas euras pasiekia tikslą!

Internetinė bankininkystė
Paysera
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis
Internetinė bankininkystė
Daugiau Uždaryti
Internetinė bankininkystė
Paysera
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis