Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Ieškantiems paramos

Leiskime Kajui mėgautis gražiausiais pasaulio garsais (2010.02-03)

Atgal

Leiskime Kajui mėgautis gražiausiais pasaulio garsais (2010.02-03)

Jūsų paramos dėka Kajus ir vėl gali mėgautis gražiausiais pasaulio garsais, gerai girdėti mamytę ir tėvelį, mokytoją ir klasės draugus!

Kajus negirdėjo nuo pat gimimo, todėl nesulaukusiam nė dvejų metų jam buvo atlikta operacija – įdėtas kochlearinis klausos implantas. Su juo vaikas pirmą kartą tylos pasaulį iškeitė į taip lauktus garsus, išmoko puikiai kalbėti. Po operacijos Kajus galėjo gyventi kaip ir visi vaikai, tačiau jo tėveliai žinojo, kad šio aparato veikimo trukmė – tik 5 metai. Po 5 metų aparatas pradėjo gesti, vieną kartą buvo nesėkmingai bandyta jį taisyti. Vaikui darėsi vis sunkiau ir sunkiau jį nešioti, girdėti, jis tapo nervingas, irzlus. Klausos aparatą buvo būtina kuo greičiau keisti.

Apie projektą: Visiems jau įprasta, kad „Išsipildymo akcija“ išaugo į gražią prieškalėdinę tradiciją, kuomet Lietuvos žmonės dalijasi savo gerumu ir padeda tiems, kuriems tuo metu pagalbos reikia labiausiai. Tačiau gerumas ir parama reikalingi ne tik prieš Kalėdas. Paremkime mažuosius, kuriems labai reikia mūsų paramos. Prieš Šv. Kalėdas „Išsipildymo akcija 2009“ kvietė aukoti 10 likimo nuskriaustų vaikučių, kuriems jūs padėjote. Deja, Kajus nepateko į šių vaikučių gretas, todėl parama buvo renkama per aukok.lt.

Kajaus tėveliai paskolos pasiimti neišgalėjo. Naujas klausos aparatas Kajui kainavo 31 000 Lt. Kajaus mamytė Daiva jau turėjo susitaupiusi 8 000 Lt, 14 700 Lt kompensavo ligonių kasos, o likusius 8 300 Lt surinkome per aukok.lt.

„Cochlear Freedom“ yra naujos technologijos procesorius, turintis specialių funkcijų, užtikrinančių gerą girdėjimą sudėtingose sąlygose, pvz., triukšmingoje gatvėje, parduotuvėje, autobuse. Vaikui be galo svarbu, kad jis jaustųsi saugus visur. Kajus – pirmokėlis, todėl naujo procesoriaus dėka jis gali puikiai girdėti mokytoją, jam nebetrukdo pašalinis klasės triukšmas.