Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Ledaunyčios - termo dėžės saugiam maistui

Atgal

Ledaunyčios - termo dėžės saugiam maistui

„Ledaunyčios - termo dėžės saugiam maistui“ - tai projektas, kuriuo prašome padėti „Maisto bankui“ įsigyti termoizoliacinių dėžių, kurios yra būtinos iš prekybos centrų surenkant ir į „Maisto banko“ sandėlius transportuojant šviežius, greitai gendančius maisto produktus.

Apie projektą. Projekto „Ledaunyčios - termo dėžės saugiam maistui“ tikslas – padėti „Maisto bankui“ užtikrinti šaltąją grandinę transportuojant greitai gendančius maisto produktus iš naujo rėmėjo maistu – vieno iš didžiųjų prekybos tinklų parduotuvių į „Maisto banko“ sandėlius devyniuose Lietuvos miestuose. Projekto veiklos vyks Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Mažeikiuose bei Palangoje.

Su prekybos tinklu vykdyto pilotinio projekto metu įsitikinome, jog iš vienos parduotuvės per savaitę galima nuo sunaikinimo saugiai išgelbėti apie 300 kg pieno produktų. Tačiau šių produktų transportavimui būtinas vėsios temperatūros palaikymas – transportavimas termoizoliacinėse dėžėse. Šiuo metu turime galimybę šį pilotinį projektą išplėsti apimant 21 prekybos centrą devyniuose Lietuvos miestuose. Tai leistų „Maisto bankui“ kasmet nuo sunaikinimo išgelbėti ir nepasiturinčių maitinimui perduoti 300 tonų šviežių maisto produktų! Tai - 605 tūkst. papildomų maisto porcijų nepasiturintiems. Norint pasiekti šiuos rezultatus ir pradėti reguliariai rinkti ir dalinti produktus „Maisto bankas“ privalo užtikrinti šaltąją greitai gendančių maisto produktų transportavimo grandinę. Tam būtina įsigyti 150 papildomų termoizoliacinių dėžių, kuriose būtų pervežami greitai gendantys pieno, mėsos ar pan. gaminiai.

Kam bus naudojama surinkta parama? Projektui „Ledaunyčios - termo dėžės saugiam maistui“ paaukotą paramą „Maisto bankas“ panaudos įsigydamas 150 termoizoliacinių dėžių ir šaldymo elementų. Vieno komplekto kaina – 44,6 €. Kita dalis surinktų lėšų bus naudojama paramos maistu surinkimo iš naujų prekybviečių organizavimui.