Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Kviečiu į svečius – dosnios vaišės tau, man ir kitam (2011.09-11)

Atgal

Kviečiu į svečius – dosnios vaišės tau, man ir kitam (2011.09-11)


Kai rudens darbai jau nuveikti, tamsūs vakarai vis ilgesni, vis labiau norisi žmogiškos šilumos ir namų jaukumo. Tai puikus metas pasikviesti svečių ir smagiai praleisti laiką su savo draugais, artimaisiais, kaimynais ar kolegomis. Spalio 16-osios – pasaulinės maisto dienos – proga pakvieskite svečių ir paruoškite jiems gardžius pietus (o gal sočius pusryčius, romantišką vakarienę ar triukšmingą vakarėlį). Kviečiu Jus ne tik pasimėgauti maistu bei pabūti kartu, bet drauge su svečiais paaukoti „Maisto banko“ globojamiems nepasiturintiesiems.
Nuoširdžiai Jūsų!

Beata Nicholson

Apie projektą. „Kviečiu į svečius – dosnios vaišės tau, man ir kitam“ projektas yra bendra kulinarės ir TV laidų vedėjos Beatos Nicholson ir „Maisto banko“ iniciatyva.

Kvietėme dalyvauti:
1) užsiregistruokite specialiai sukurtoje interneto svetainėje www.kvieciuisvecius.lt, kur rasite pakvietimo svečiams formą, įvairių patiekalų receptus ir praktinius patarimus rengiant pobūvį;
2) surenkite pobūvį ir pasikvieskite svečių, juos informuojant, kad dalyvaujate projekte „Kviečiu į svečius“;
3) mėgaukitės vakarėliu;
4) pobūvio metu paprašykite svečius paremti „Maisto banko“ veiklą, surinkite jų savanoriškas aukas;
5) surinktus pinigus paaukokite šiame aukojimo portalo aukok.lt puslapyje.

Jūsų aukos padėjo „Maisto bankui“ iš maisto gamintojų ir prekybininkų surinkti daugiau paramos maistu skurdžiai gyvenančioms šeimoms. Parama panaudota dengiant patalpų nuomos, transportavimo, paramos administravimo išlaidas. „Kviečiu į svečius“ geradarių dėka 16 miestų buvo surinkta 80,8 tonų 379 tūkst. Lt vertės maisto produktų, kurie išdalinti 12,5 tūkstančių Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Šiaulių, Telšių, Plungės, Ukmergės, Utenos, Marijampolės, Vilkaviškio, Alytaus, Raseinių, Jurbarko, Zarasų socialiai remtinų asmenų.Su geros valios žmonių pagalba aukojimo portale aukok.lt jau baigti du „Maisto banko“ projektai: įsigytas didžiulis šaldytuvas-kamera ir maistovežis.