Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Kviečiu į svečius 2016

Atgal

Kviečiu į svečius 2016

Labdaros iniciatyva „Kviečiu į svečius" – „Maisto banko” ir kulinarės Beatos Nicholson inicijuotas, penktus metus vykstantis labdaros projektas, kurio metu gero maisto mėgėjai rengia labdaringas vaišes ir renka aukas nepasiturinčiųjų maitinimui.

Šalies statistika negailestinga - net ketvirtadaliui Lietuvos žmonių žiemą tenka rinktis - šildyti būstą ar sočiau pavalgyti. Gyvenantys skurde maistui tegali išleisti vos 2 eurus dienai. Tačiau „Maisto bankas“ gali jiems padėti – kasdien iš prekybininkų, ūkininkų, gamintojų surinkdami atliekančius maisto produktus ir perduodami juos nepasiturinčiais besirūpinančiomis organizacijoms, kiekvieną paaukotą eurą paverčiame 15 maisto porcijų.

Norint atlikti šį darbą, reikia nemažų išteklių – būtina mokėti už transportą, degalus, sandėliavimo patalpas ir kt. Tad jau penktus metus iš eilės kulinarė, laidų vedėja ir rašytoja Beata Nicholson drauge su „Maisto banku“ rengia projektą „Kviečiu į svečius“.

Apie projektą. Šiais metais projektas „Kviečiu į svečius" vyks nuo vasario 16-osios iki kovo 31 d. Visą šį laikotarpį visuomenę raginsime ruošti labdaringas vaišes ir kartu su draugais, kaimynais, kolegomis surinkti lėšų „Maisto banko” veiklai paremti.

Surinkta parama bus skirta organizuoti maitinimą mažas pajamas gaunančių šeimų – ypač daugiavaikių, atokiai gyvenančių ar tokių, kuriose vaikus vienos augina moterys. Lėšų reikia atliekamo maisto surinkimui iš prekybininkų, ūkininkų, logistikos bendrovių, maisto gamintojų ir jo perdavimui nepasiturintiems. Finansinės paramos ypač reikia dengiant transporto, sandėliavimo, dalinimo patalpų išlaikymo išlaidoms.

Taigi kvieskime į svečius ir svečiuokimės!