Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Kviečiu į svečius

Atgal

Kviečiu į svečius

Rudens derlius nuimtas, aruodai pilni gėrybių – tad kodėl jomis nepasidalijus su savo artimaisiais – draugais, kolegomis ar kaimynais?

Paskutinį rugsėjo savaitgalį pakvieskite svečių ir paruoškite jiems vaišes (gardžius pietus, o gal sočius pusryčius, romantišką vakarienę ar triukšmingą vakarėlį). Kviečiu Jus ne tik pasimėgauti maistu ir pabūti kartu, bet ir drauge su svečiais paaukoti „Maisto banko“ globojamiems nepasiturintiesiems.
Nuoširdžiai Jūsų!
Beata Nicholson

Apie projektą. „Kviečiu į svečius – dosnios vaišės tau, man ir kitam“ projektas - bendra kulinarės ir TV laidų vedėjos Beatos Nicholson bei „Maisto banko“ iniciatyva. Šis projektas Lietuvoje vykdomas jau antrus metus iš eilės. Pernai surengtose projekto „Kviečiu į svečius“ vaišėse dalyvavo 700 skanaus su meile pagaminto maisto gerbėjų – jie labdarai paaukojo daugiau nei 14 000 litų. Už surinktas lėšas „Maisto bankas“ skurdžiai gyvenančius žmones pamaitino 126 000 kartų. Šiemet organizatoriai tikisi sulaukti trigubai didesnio dalyvių susidomėjimo. Kiekvieno, surengusio pobūvį ir labdarai surinkusio ne mažiau nei 100 litų, laukia dovana – naujoji Beatos Nicholson kepinių knyga.

Kaip dalyvauti projekte „Kviečiu į svečius“?

* užsiregistruokite interneto svetainėje www.kvieciuisvecius.lt, kur rasite kvietimo svečiams formą, įvairių patiekalų receptus ir praktinius patarimus rengiant vaišes;

* surenkite pobūvį ir pasikvieskite svečių;

* mėgaukitės vaišėmis;

* pobūviui baigiantis paprašykite savo svečių paremti „Maisto banką“;

* surinktus pinigus per www.aukok.lt paaukokite šiam „Maisto banko“ projektui

Jūsų aukos padės „Maisto bankui“ iš maisto gamintojų ir prekybininkų surinkti daugiau paramos maistu ir ją skirti nepasiturinčioms šeimoms. Jūsų parama bus panaudota padengti sandėlių nuomos, transportavimo, paramos tvarkymo išlaidas.