Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Klaipėdos senoliams – maistas ant ratų (2010.06-11)

Atgal

Klaipėdos senoliams – maistas ant ratų (2010.06-11)

Šalia mūsų skurdžiai gyvena labai daug vienišų, garbingo amžiaus žmonių, kuriems reikalinga globa ir dėmesys. Deja, ne vienam jų karštas maistas jau yra tapęs tikra prabanga. Kartu mes galime tai pakeisti! Per aukok.lt surinktos lėšos skirtos pamaitinti 25 vargstančius Klaipėdos senolius. Caritas ir Maltos ordino pagalbos tarnybos savanoriai iš viso 129 dienas vyko pas neįgalius ir senyvo amžiaus klaipėdiečius ir tiekė jiems karštą, šviežiai paruoštą maistą (iš viso 1 935 porcijas).

Apie projektą: Caritas jau 10 metų vykdo iniciatyvą „Maistas į namus“, kurios tikslas – padėti sunkiai gyvenantiems, ligotiems ir vienišiems garbingo amžiaus žmonėms. Organizacijos savanoriai kiekvieną darbo dieną lanko sunkiai sergančius ligonius, dėl įvairių negalių ar senatvės negalinčius savimi pasirūpinti, taip pat vienišus pensinio amžiaus žmones, kurie gyvena žemiau skurdo ribos. Caritas kiekvieną dieną užsuka pas kelias dešimtis garbingo amžiaus žmonių. Rūpestingieji savanoriai kasdien gamina daugybę maisto, kad šie senoliai gyventų geriau ir ant savo stalo turėtų karšto valgio lėkštę.

Per aukok.lt surinktos lėšos organizacijai leido pasirūpinti dar daugiau garbingo amžiaus klaipėdiečių, kuriems būtina mūsų visų pagalba.