Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi PARAMA

„Kiekviena duobė yra galimybė išlipti“

Atgal

„Kiekviena duobė yra galimybė išlipti“

Per vienerius metus į VšĮ Krizių įveikimo centrą ateina daugiau nei 560 žmonių. Vieni iš jų – ištikti staigios ir nenumatytos krizinės situacijos, kiti – gyvenantys užsitęsusiuose sunkumuose.

Daugiau nei 10 metų VŠĮ Krizių įveikimo centras teikia pirminę nemokamą psichologinę pagalbą krizės ištiktiems žmonėms. Neretai tai žmonės, staiga netekę viso savo turto ar sužinoję apie sunkią ligą, kuriai gydyti reikalingi visi turimi finansai. Nenuostabu, kad susidūrus su tokiais sunkumais patiriama daug nerimo, apninka depresija, kartais kyla savižudiškos mintys.

VšĮ Krizių įveikimo centras šiuo projektu siekia sukurti fondą, iš kurio būtų finansuojamos tęstinės konsultacijos klientams, turintiems stiprią motyvaciją kuo greičiau spręsti savo problemas ir siekiantiems gauti tęstinę psichologinę pagalbą kriziniu jų gyvenimo laikotarpiu, už kurią jie negali sumokėti dėl susiklosčiusių aplinkybių. Tokio fondo dėka galėtume sukurti individualų pagalbos planą taip parodydami, kad kiekvienoje duobėje yra galimybė išlipti tiems, kurie patiria sunkumus.

Krizių įveikimo centras žmonėms, patiriantiems krizinę situaciją, suteiks nemokamą pirminę, konfidencialią pagalbą nedarbo valandomis gyvai (gyvenantiems Vilniuje) ir per Skype programą (gyvenantiems už Vilniaus, ne Lietuvoje ar neturintiems galimybių atvykti į centrą). Tęstinė krizinė pagalba (iki 8 konsultacijų) yra teikiama už socialinę kainą – 10 eur už konsultaciją.