Aukok projektui Tapk ambasadoriumi Pateik projektą
Paremk mus

Kartu padėkime pažeidžiamiausioms pabėgėlių šeimoms

Atgal

Kartu padėkime pažeidžiamiausioms pabėgėlių šeimoms

Iš Rusijos pasitraukusi Ana su mažamečiu vaiku buvo apgyvendinti Vilniaus oro uosto pasienio kontrolės punkte dvi savaites, kol buvo nagrinėjamas jų prieglobsčio prašymas. Pieno mišinukai pasienio kontrolės punkte pasibaigė, o gaunami sauso maisto daviniai nebuvo tinkami mažamečio vaiko mitybai. Po daugiau nei savaitės praleistos oro uoste, vaikui sutriko virškinimas, jį išbėrė ir prireikė medikų pagalbos.

Šeimoms su mažamečiais vaikais tokiais atvejais trūksta maisto, higienos priemonių, sauskelnių ir t.t., kurias jiems parūpina Lietuvos Raudonasis Kryžius, turintis galimybę patekti į pasienio kontrolės punktus visoje Lietuvoje, tačiau nenutrūkstamam tokios pagalbos teikimui nepakanka turimų lėšų.

Afganistanietis Samiras gyvena Lietuvoje jau daug metų. Jis itin sunkiai verčiasi dėl turimo neįgalumo bei epilepsijos ir turi nuolatos lankytis pas medikus bei vartoti vaistus. Be papildomos pagalbos Samiras negalėtų nusipirkti papildomų vaistų, higienos priemonių, netgi neįstengtų nusipirkti nuolatinio transporto bilieto, kad galėtų lankytis pas medikus. Lietuvos Raudonasis Kryžius siekia užtikrinti būtiniausią pagalbą Samirui ir kitiems pažeidžiamiems asmenims, kurie negauna jokios kitos pagalbos.

Tai yra tik keli pavyzdžiai iš situacijų, su kuriomis susiduriame praktiškai kiekvieną dieną. Be Jūsų pagalbos neturėtume galimybės padėti patiems pažeidžiamiausiems žmonėms, kuriems pagalba yra reikalinga čia ir dabar.

Šis projektas skirtas teikti humanitarinę ir psichosocialinę pagalbą nuo karo nukentėjusiems ar dėl kitų priežasčių iš savo kilmės valstybių pasitraukusiems žmonėms visoje Lietuvoje, teikiant prioritetą pažeidžiamoms šeimoms su mažamečiais vaikais, tais atvejais, kai nėra galimybės išlaidų padengti valstybės ar kitų vykdomų projektų lėšomis, o turimų lėšų nenutrūkstamai teikti tokią pagalbą nepakanka.

Anksčiau per Aukok.lt suaukotomis lėšomis jau padėjome beveik 600 nuo karo nukentėjusių asmenų. Nesant pakankamo finansavimo, dauguma šių žmonių negauna jiems reikiamos būtinos pagalbos. Net ir pati mažiausia suma gali pakeisti žmogaus likimą, tad kviečiame paaukoti šiam projektui ir padėti vieniems iš pažeidžiamiausių mūsų visuomenės narių.

Internetinė bankininkystė
Mokėjimas kortelėmis
Paypal
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis
Daugiau Uždaryti
Mokėjimas kortelėmis
Paypal
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis