Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Karštoji linija onkologiniams pacientams

Atgal

Karštoji linija onkologiniams pacientams

Kiekvieną mėnesį 1500 šeimų Lietuvoje gyvenimas pasikeičia, nes jų šeimos nariui nustatoma onkologinė liga. Onkologiniams pacientams ir jų artimiesiems dažnai prireikia ekspertinės pagalbos, teisininkų rekomendacijų, galinančių išsispręsti jiems aktualius socialinius ir finansinius klausimus. Didelei daliai sergančiųjų ir jų artimųjų būtinos psichologų konsultacijos, gerinančios psichologinę būseną ir emocinę savijautą.

Nepaisant akivaizdaus poreikio, dažnas onkologinis pacientas susiduria su finansiniais sunkumais, sunkiai patenkina būtinuosius poreikius, jau nekalbant apie tokias paslaugas kaip privačios ekspertų konsultacijos. Tyrimų duomenimis, laiku negaunant paramos ir palaikymo, blogėja ne tik onkologinių pacientų gyvenimo kokybė, prastėja ir jų išgyvenamumo rodikliai. POLA, pasitelkus profesionalius specialistus, suteikia pagalbą daugeliui šeimų.

Šiuo metu POLA teikia šias konsultacijas:
Teisinės: atsakome į klausimus, susijusius su sveikatos, darbo, socialinės apsaugos, draudimo, paveldėjimo teise;
Psichologinės: suteikiame onkologiniams pacientams ar jų artimiesiems profesionalią psichologinę paramą, kad gydymo ir sveikimo procesas būtų lengvesnis;
Gydymo alternatyvų įvertinimas: įvertiname retas būkles, taikomas Vilties programas, klinikinius tyrimus, galimybes gydytis užsienyje;
Mitybos: jos metu įvertiname paciento ligos diagnozę, aptariame rūpimus klausimus susijusius su mityba.

Didelė dalis į POLA besikreipiančių asmenų skambina telefonu, skambučių skaičius nuolat auga, o dalis klausimų – kartojasi. Nemaža dalis skambučių yra neatsiliepiami, nes linijos dažnai būna užimtos. Sprendžiant šią problemą, norime vystyti „POLA karštąją liniją“: įdiegti autoatsakiklį su dažniausiai užduodamų klausimų atsakymais. Esant poreikiui besikreipiantysis bus sujungiamas gyvam pokalbiui su konkretų klausimą kuruojančiu POLA komandos nariu, kuris arba suteiks detalesnę informaciją, arba užregistruos besikreipiantįjį nemokamai specialisto konsultacijai.

„POLA Karštoji linija“ leis pagerinti onkologinių pacientų gyvenimo kokybę, sumažins finansinę naštą, suteiks būtinąją teisinę ir psichologinę pagalbą. Individualios konsultacijos suteiks informacijos apie gyvenseną ir būdus padedančius sveikti ar išlikti remisijoje. Pageidaujantiems bus sudarytos galimybės dalyvauti savanorystės veiklose.

Daugiau apie mūsų nuveiktus darbus galite pasiskaityti ir pažiūrėti – POLA tinklalapyje, Facebook puslapyje bei Youtube.

Internetinė bankininkystė
Mokėjimas kortelėmis
Paypal
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis
Daugiau Uždaryti
Mokėjimas kortelėmis
Paypal
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis