Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Ieškantiems paramos

Kalėdos – nauja šeimų gyvenimo pradžia

Atgal

Kalėdos – nauja šeimų gyvenimo pradžia

Esu 21 metų mama, auginu 2 vaikus. Gyvenau su sugyventiniu, kuris piktnaudžiaudavo alkoholiu, keldavo konfliktus mūsų šeimoje. Išgėręs vyras būdavo labai agresyvus, ne vieną kartą yra pakėlęs ranką prieš mane, visa tai matydavo ir girdėdavo mano vaikai. Vyras nesirūpindavo nei manimi nei mūsų vaikais... Tokių istorijų lemties mūsų šeimų namuose yra ne viena. Visokeriopai stengiamės padėti nuo pat pradžių – parodyti gyvenimo džiaugsmą, išmokyti pasitikėti, padėti vaikams suprasti, kad aplinka šeimoje gali būti saugi.

Motinos Teresės šeimų namuose teikiame kompleksinę pagalbą šeimoms, neįgaliesiems, vaikams ir jaunuoliams, patiriantiems sunkumus, įvairias gyvenimo krizes. Siekiame užtikrinti tokią aplinką, kuri leistų moterims, patiriančioms krizinę motinystę, deramai ir oriai gyventi, o kartu ir užtikrintų tinkamą kūdikių bei vaikų raidą.

Esame įsitikinę, kad:
• vaikai turi augti šeimose, todėl mamos ir vaiko ryšį būtina stiprinti;
• tik mažinant vaikų namuose augančių vaikų skaičių mūsų visuomenė bus laimingesnė ir sveikesnė.

Šiuo projektu siekiame, kad Kalėdų šventinė nuotaika ateitų į kiekvienus šeimų bendruomenės namus. Suteiksime pagalbą šeimų būtiniausiomis reikmėmis, padėsime įsikurti, nupirksime būtiniausių namų apyvokos prekių bei buitinės technikos. Norime, kad šeimos ir vaikiai jaustųsi oriai ir turėtų tinkamas gyvenimo sąlygas. Gražindami buitį kurioje auga vaikai, padėsime šeimoms išgyventi krizę ir ugdyti gebėjimus pasirūpinti savimi, taip suteikiant viltį, kad kuriant savarankišką gyvenimą, šeimos nebus paliktos likimo valiai.

Norime, kad 2021 metų šventiniame laikotarpyje šeimos, kurios gyvena mūsų šeimų namuose ar jau žengiančios pirmuosius žingsnius savarankiško gyvenimo link, nesijaustų vienišos, tad organizuosime kasmetinę Kalėdinę šeimų šventę. Jos metu stipriname tarpusavio santykį, bendraujame, daliname dovanas – parodome švenčių prasmę susivienijant, šventinės nuotaikos naudą šeimoms, kurios patiria krizę. Šventės metu dalinamos surinktos dovanos, vaikams nupirksime įvairių skanėstų, dovanėlių, nes mūsų šeimų vaikai dažniausiai sulaukus šventinio laikotarpio dėl finansų trūkumo tiesiog negauna jokių dovanų.

Sukurkime šventinę nuotaiką šeimoms, kurioms labiausiai to reikia!

Apie mūsų veiklą daugiau galite sužinoti Seimunamai.lt bei Facebook paskyroje.