Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Kalėdiniai maisto lauknešėliai vienišiems senoliams (2010.12)

Atgal

Kalėdiniai maisto lauknešėliai vienišiems senoliams (2010.12)

Šalia mūsų skurdžiai gyvena labai daug vienišų, garbingo amžiaus žmonių, kuriems reikalinga globa ir dėmesys. Deja, ne vienam jų karštas maistas jau yra tapęs tikra prabanga. Kartu mes galime tai pakeisti! Caritas ir Maltos ordino pagalbos tarnybos savanoriai kasdien vyko pas neįgalius ir senyvo amžiaus klaipėdiečius, kuriems buvo tiekiamas karštas, šviežiai paruoštas maistas, o Kalėdų išvakarėse – maisto lauknešėliai.

Apie projektą: Caritas jau 10 metų vykdo iniciatyvą „Maistas į namus“, kurios tikslas – padėti sunkiai gyvenantiems, ligotiems ir vienišiems garbingo amžiaus žmonėms. Organizacijos savanoriai kiekvieną darbo dieną lanko sunkiai sergančius ligonius, dėl įvairių negalių ar senatvės negalinčius savimi pasirūpinti, taip pat vienišus pensinio amžiaus žmones, kurie gyvena žemiau skurdo ribos. Caritas kiekvieną dieną užsuka pas kelias dešimtis garbingo amžiaus žmonių. Rūpestingieji savanoriai kasdien gamina daugybę maisto, kad šie senoliai gyventų geriau ir ant savo stalo turėtų karšto valgio lėkštę.

Per aukok.lt surinktos lėšos organizacijai leido pasirūpinti dar daugiau garbingo amžiaus klaipėdiečių, kuriems būtina mūsų visų pagalba. Paaukoti pinigai buvo panaudoti kalėdiniams maisto lauknešėliams bei kad savanoriai dar penkis mėnesius globotų 25 neįgalius ir senyvo amžiaus žmones, darbo dienomis jiems pristatydami karštą maistą į namus. Vargo prispausti senoliai šio projekto dėka karštą maistą gavo 81 dieną. Per šias dienas buvo pagamintos ir nuvežtos 2 025 porcijos karšto maisto. Buvo suruošta 50 šventinių lauknešėlių.