Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi PARAMA

KLOUNAI KELYJE – Padovanokite džiaugsmą vienišiems senjorams

Atgal

KLOUNAI KELYJE – Padovanokite džiaugsmą vienišiems senjorams

Nuo 2021 metų pabaigos gydytojai klounai vyksta, su specialiu autobusiuku kuriame įrengta vintažinė svetainė, aplankyti vienišus senjorus, gyvenančius socialinėje atskirtyje ir skurdo paraštėse. Dažnai šie senjorai turi kokią nors negalią ir, žinoma, asmeninę istoriją. Kaip sako aktoriai, kai valandą važiuoji miško takeliais, atvyksti į apleistą vienkiemį ir supranti, kad esi vienintelis žmogus, kurį senolis mato per dvi savaites, supranti, kaip tai stipru. Vieniši senjorai patiria nereikalingumo, pamirštumo emocijas, užsisukę buityje, jaučia liūdesį, su baime laukia paskutiniųjų dienų ir tokių išgyvenimų metu yra labai svarbus juokas grąžinantis viltį. Senjorai galintys judėti yra kviečiami užsukti pasisvečiuoti mūsų autobusiuko svetainėje, papasakoti istorijas, pasiklausyti dainų. Žaismingas teatralizuotas gydytojų klounų bendravimas turi terapinį poveikį ir padeda senjorams atsipalaiduot ir laukti atvykstančių juos aplankyti klounų kuriuos senjorai jau vadina draugais. Geros emocijos stabdo streso hormonų kaip kortizolis ir adrenalinas gamybą. Šypsenos ir juokas didina endorfinų, mažinančių skausmą gamybą kūne. Dėl šių priežasčių, ypatingai svarbu užtikrinti klounų apsilankymus pas vienišus senjorus gyvenančius atskirtyje, regionuose.

Gyvi klounų susitikimai su senjorais Pivašiūnų, Prienų, Aukštadvario, Kaišiadorių regionus, nuo 2024 m. gegužės mėn. iki 2024 m. gruodžio mėn.

Gegužės mėn. – 4 apsilankymai

Birželio mėn – 4 apsilankymai

Liepos mėn. – 4 apsilankymai

Rugpjūčio mėn. – 4 apsilankymai

Rugsėjo mėn. – 4 apsilankymai

Spalio mėn. – 4 apsilankymai

Lapkričio mėn. – 4 apslinakymai

Gruodžio mėn. – 3 apsilankymai

Iš viso 31 išvažiavimas, vieno išvažiavimo metu aplankome 5 senjorus ir atliekame 5 vizitus. Klounų pora su atsirtyje esančiais senjorais pasimatys 155 kartus.

Internetinė bankininkystė
Paysera
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis
Internetinė bankininkystė
Daugiau Uždaryti
Internetinė bankininkystė
Paysera
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis