Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi PARAMA

Justina ir kiti nepritekliuje gyvenantys LIETUVOS vaikai prašo Jūsų pagalbos

Atgal

Justina ir kiti nepritekliuje gyvenantys LIETUVOS vaikai prašo Jūsų pagalbos

Pagalbos šauksmas reiškia paskutinę viltį. Mamai Birutei – 28-eri, ji kartu su dukra gyvena vienkiemyje. Namas kritinės būklės, langai supuvę, sena krosnis ir vos keli daiktai – tiek teturi. Name kartu gyvena dar 6 asmenys, kurie Birutei visai nepadeda, jų gyvenimo būdas labai skiriasi nuo Birutės. Name gyvena ne tik mėgstantis išgerti asmenys, bet ir turėję teistumą, pabuvoję kolonijoje.

Bando išgyventi vos už kelis šimtus eurų per mėnesį. Birutė ir Justina gyvena vos už kelis šimtus eurų per mėnesį, kuriuos gauna už pašalpas. Mama yra jauna, energinga ir sveika moteris, visada norėjusi pati save išsilaikyti, dirbti ir užsidirbti. Deja, aplink darbo visai nėra, nėra net kam palikti prižiūrėti vaiką.

5 metukų Justina neatpažįsta raidžių ir skaičių, visada būna nuleidusi akis. Gyvenamoji aplinka tai tik vienas šios šeimos rūpestis. Didžiausias pagalbos šauksmas yra dėl Justinos, kuriai gegužės 5 d. sukaks 5 metukai. Pagal savo amžių mergaitė yra labai atsilikusi, beveik nekalba, žino mažai žodžių, visai neatpažįsta raidžių ir skaičių . Mergaitė yra labai uždara, nereiškia jokių emocijų, bijo naujų žmonių. Visada būna susigūžusi, nuleidusi akis.

SOS vaikų kaimai prašo pagalbos padėti Justinai ir kitiems vaikams išbristi iš skurdo, bado. Jūsų pagalbos laukia 150 vaikų - vienam vaikui skiriant vos 63 eurus per metus vaikų būtiniausiomis reikmėms.