Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi PARAMA

Jaunimas - mūsų dalis

Atgal

Jaunimas - mūsų dalis

Maltiečiai nuo 2015 m. dirba su jaunimu atviruose jaunimo centruose. Jie įkurti Aukštadvaryje ir Kaune. Beje, čia centras veiklą pradėjo baikerių iniciatyva, kur iš pat pradžių buvo pasirinkta techninė veiklos kryptis. Ji ilgainiui keitėsi pagal poreikius, bet tikslas išliko – sukviesti jaunus žmones bendrai veiklai, ištraukti iš gatvės, nuo kompiuterių ir iš po vidines problemas slepiančių gobtuvų.

Į maltiečių atvirus jaunimo centrus stengiamės pritraukti dėl savo elgesio ar išvaizdos nepritampančius prie bendraamžių ar suaugusiųjų visuomenės jaunus žmones, kurie stokoja motyvacijos mokytis, nemato tikslo ar yra linkę nusikalsti, vartoja alkoholį bei kitas svaiginamąsias medžiagas. Veikla tokiuose centruose nėra apmokestinama, tad visi norintys turi galimybę čia lankytis, nereikia jokios registracijos ar įsipareigojimų, kas yra patrauklu jaunimui.

Kad atviri jaunimo centrai trauktų jaunus žmones, čia sukurta erdvė ir teikiamos paslaugos turi atitikti jų poreikius, būti inovatyvios, skatinančios tobulėti, saugios, nenuobodžios, o darbuotojai – tam specialiai parengti, kompetentingi, turintys gebėjimų dirbti su savo gyvenimo vietos ieškančiu jaunimu.

Projekto tikslas. Norint tęsti pradėtus darbus ir gerinti jų kokybę, reikalinga Jūsų parama. Ji bus skirta didinti jaunų žmonių užimtumą, atsižvelgus į jų individualius poreikius ir galimybes, pritraukti specialistų pagalbą, patraukliai modernizuoti erdves.