Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Įžiebkite taiką kiekvienuose namuose

Atgal

Įžiebkite taiką kiekvienuose namuose

Apie projektą. Tūkstančiai vaikų ir jaunuolių gruodžio mėnesį visoje Lietuvoje imasi iniciatyvų, kad simbolinė iš Betliejaus parvežta taikos ugnis pasiektų kiekvieną: aukščiausius valstybės ir savivaldos vadovus, įstaigas, globos namus, mokyklų bendruomenes, parapijas, vienišus žmones ir, apskritai, kiekvienus namus. Kartu su ugnele – iš rankų į rankas perduodama taikos bei ramybės žinia, stengiamasi pasiekti tuos, kuriems sunku, kuriems labiau nei bet kada reikia šilumos, dėmesio ir ramybės. Į akciją įsitraukę jauni žmonės supranta, kad atjauta ir pagalba su sunkumais susiduriančiam yra būtina siekiant užauginti brandžią ir socialiai atsakingą visuomenę.

Planuojame, kad šiemet Betliejaus taikos ugnies akcijos metu bus įvykdyta bent 200 įvairių renginių visoje Lietuvoje. Akciją organizuojant ir įgyvendinant sudalyvaus daugiau nei 1500 vaikų ir jaunimo, o taikos ugnis pasieks daugiau nei 50000 Lietuvos gyventojų.

Surinkta parama bus skirta žvakučių įsigijimui, akcijos lipdukų, plakatų gamybai, atlygiui už jų maketo sukūrimą, akcijos dalyvių kelionių išlaidoms po Lietuvą, dalinant taikos ugnelę, padengti.