Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Ištiesk gerumui ranką 2012

Atgal

Ištiesk gerumui ranką 2012

Ištiesk gerumui ranką: padėk neįgaliems vaikams
Šiandien Lietuvoje gyvena apie 30 000 negalią turinčių vaikų. Kuo didesni vaikučio specialieji poreikiai ir sudėtingesnė liga, lėmusi negalią, tuo daugiau jėgų ir laiko kiti šeimos nariai dovanoja vaikui. Negalios paliestų atžalėlių globa yra tarsi neapmokamas darbas, neretai trunkantis ir 24 valandas per parą. Dažniausiai ligoniuku rūpinasi mama, o negalią turintis vaikas tampa vieninteliu šeimos maitintoju. Didžioji dalis neįgalius vaikus auginančių šeimų balansuoja ant slidžios skurdo ribos.


Apie akciją:
Prieš ketverius metus gimusi akcija „Ištiesk gerumui ranką“ prasidėjo neįgalių vaikų kalėdinių svajonių pildymu. Šiandien ji yra išaugusi į labdaros renginių ciklą, kurį vienija šūkis „Ko vienas negaliu, kartu mes galim viską“. Šiuo šūkiu kiekvienas „kitoks“ vaikas ir jo šeima kreipiasi į Lietuvos žmones, prašydami neužsitarnauto gerumo.

Interneto svetainėje www.aukok.lt 2009–2011 m. suaukotomis lėšomis padėjome 100-ui vaikų ir jų šeimų. Visa paramos suma – 168 181,68 lito.

Akcijos tikslai:
• surinkti kuo daugiau lėšų negalią turinčių vaikų valstybės nefinansuojamoms medicininėms ir reabilitacijos paslaugoms pirkti;
• keisti visuomenės požiūrį į negalią, kad suvoktume, jog neįgalių vaikų reikia ne gailėtis, o mylėti ir jiems padėti.

Jūsų paaukotos lėšos bus skiriamos neįgalių vaikų valstybės nefinansuojamoms medicininėms paslaugoms ir kompensacinei technikai pirkti.

Pirmasis Lietuvoje aukojimo portalas aukok.lt jau ketverius metus akcijos „Ištiesk gerumui ranką” aukotojams padeda paaukoti patogiau, suteikia galimybę užsisakyti ataskaitas. Mūsų portale rasite 2009, 2010 ir 2011 metų ataskaitas aukok.lt geradariams.