Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Ieškantiems paramos

Ištiesk gerumui ranką

Atgal

Ištiesk gerumui ranką

Labdaros ir paramos fondas „Algojimas“ plėtoja nuolatinės kompleksinės pagalbos vaikui, šeimai ir specialistams vystomąjį projektą „Pojūčių klinika“. Jame dalyvauja apie 40 skirtingų sričių specialistų, dirbančių su vaiko situacija: atvejo vadybininkai, psichologai, psichoterapeutas, logoterapeutas, ergoterapeutai, kaniterapeutas, socialinių įgūdžių ir fraktalinio piešimo, individualių terapijų praktikai (pvz.: watsu, Ma - uri ir kt.) ir kiti. Mes, rėmėjų padedami, esame vienintelė organizacija, turinti patalpas su multisensorine įranga.

Projekto tikslas – apmokėti arba suteikti paslaugas negalią turintiems vaikams ir jų šeimoms, kurių nefinansuoja valstybė. Lietuvoje auga per 30 tūkst. vaikų, kuriems pripažinta ir nustatyta negalia. Kiekvieną dieną negalia pripažįstama naujai 5 – 6-iems vaikams nuo gimimo iki 18-os metų. Po nustatytos diagnozės ir skirtos negalios prasideda kitoks gyvenimas, kurio iki šiol tėveliai nepažino.

Susilaukti sveiko vaikelio – malonus ir svaiginantis iššūkis, tačiau susilaukti vaikelio, turinčio raidos ypatumų - iššūkis, tampantis ilgalaikėmis problemomis. Džiugu, kad daugelis medicininių paslaugų ir medikamentų yra valstybės kompensuojami, išskyrus tuos atvejus, kai vaikui diagnozuojama itin reta liga, kurios gydymui ar sveikatos stabilizavimui reikalingi labai dideli finansiniai resursai. Tačiau kiekviena šeima vis dar susiduria su problema – ką daryti toliau, po diagnozės nustatymo ir negalios skyrimo. Juk tuo, kaip sako tėveliai, gyvenimas nesibaigia.

Iki šiol fondas finansiškai, paslaugomis ir daiktais yra padėjęs beveik 14 tūkst. šeimų.