Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

„Išsipildymo akcija“: padėkime dvejų metukų Nojai girdėti (2011.03-04)

Atgal

„Išsipildymo akcija“: padėkime dvejų metukų Nojai girdėti (2011.03-04)

Nuo gimimo visiškai negirdinti dvejų metukų Noja jau patyrė klausos implanto operaciją, tačiau po jos mergaitė vis dar negirdėjo, nes jos tėveliai (abu negirdintys) neturėjo pinigėlių būtinam implantą papildančiam užausiniam kalbos procesoriui. Visi kartu mes padėjome likimo nuskriaustai mažylei – dabar ji girdi, pradės kalbėti, lavinti savo gebėjimus ir vystytis kaip ir visi bendraamžiai.

Apie projektą: visiems jau įprasta, kad „Išsipildymo akcija“ išaugo į gražią prieškalėdinę tradiciją, kurios metu Lietuvos žmonės dalijasi savo gerumu ir padeda tiems, kuriems tuo metu pagalbos reikia labiausiai. Tačiau gerumas ir parama reikalinga ne tik prieš Kalėdas. Paremkime mažuosius, kuriems labai reikia mūsų paramos.

Parama buvo skirta Panevėžyje gyvenančiai mažylei Nojai. 2010 m. pabaigoje buvo atlikta operacija, kurios metu įdėtas klausos implantas. Kochlearinio implanto sistemą sudaro pats implantas ir kalbos procesorius. Dalį sistemos vertės (54 100 Lt) kompensavo ligonių kasos. Kitą dalį – 12 900 Lt – iš savo lėšų turėjo padengti mergaitės tėveliai, kad Nojai būtų pritaikytas kalbos procesorius ir ji pradėtų girdėti. Šią dalį surinkome geros valios žmonių dėka ir labai džiugu, kad Noja jau girdi gražiausius pasaulio garsus.