Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Ieškantiems paramos

Išsipildymo akcija: Padėkime Ievutei girdėti (2010.09)

Atgal

Išsipildymo akcija: Padėkime Ievutei girdėti (2010.09)

Ievutė gimė neišnešiota ir gulėjo intensyvios terapijos skyriuje. Po gimdymo mergaitė buvo užkrėsta pavojinga infekcija, kuri sukėlė kraujo užkrėtimą. Buvo pažeistos Ievutės smegenys ir klausos nervai. Nuo to laiko Ievutė negirdi, jai diagnozuotas vaikų cerebrinis paralyžius. Nuo gimimo mama ir kineziterapeutai mankština Ievutę kiekvieną dieną. Dabar mergytė šliaužioja, pati atsiremia rankomis ir mokosi sėdėti. Vienintelė viltis girdėti – kochlearinio implanto operacija, kuri buvo atlikta 2010 m. lapkričio 10 d. Po operacijos Ievutės laukia mažiausiai 7 metus trunkanti reabilitacija.

Apie projektą: Visiems jau įprasta, kad „Išsipildymo akcija“ išaugo į gražią prieškalėdinę tradiciją, kuomet Lietuvos žmonės dalijasi savo gerumu ir padeda tiems, kuriems tuo metu pagalbos reikia labiausiai. Tačiau gerumas ir parama reikalingi ne tik prieš Kalėdas. Paremkime mažuosius, kuriems labai reikia mūsų paramos. Turėjome dar vieną liūdną žmogiuko istoriją – vos vienerių metukų Ievutę, kuri serga cerebriniu paralyžiumi ir negirdėjo.

Ievutei taip reikalinga kochlearinė implantacija buvo labai brangi: naujos kartos kochlearinio implanto sistemos su užausiniu kalbos procesoriumi kaina – 98 tūkst. litų vienai ausiai. Ligonių kasos kompensuoja dalį sumos vienai operacijai – 56 tūkst. litų. Dalį sumos – 35 tūkst. Lt – Ievutės tėveliai surinko per draugus, pažįstamus, tačiau šeimai dar trūko 7 tūkst. Lt. Likusios pinigų sumos šeima nebuvo pajėgi surinkti pati, nes dar turi paskolą už būstą. Todėl kreipėmės į visus geros valios žmones, norėjusius ir galėjusius padėti. Jūsų paaukojimų dėka pirmiausia buvo padaryta vienos ausies operacija, po kurios Ievutė po truputį pratinasi prie naujo, garsų pilno pasaulio.