Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Išsipildymo akcija 2021

Atgal

Išsipildymo akcija 2021

„Išsipildymo akcija“ – didžiausias televizijos paramos projektas Lietuvoje.

TV3 televizijos ir SEB banko organizuojamas paramos projektas „Išsipildymo akcija“ sėkmingai gyvuoja jau nuo 2003 metų. Per visus akcijos gyvavimo metus geros valios žmonės paaukojo daugiau nei 10 mln. eurų. Už suaukotas lėšas vaikų globos namų auklėtiniai ir kiti likimo nuskriausti vaikai gavo reikalingą gydymą bei būtiniausią pagalbą. Vaikams nupirkti vaistai, atliktos operacijos, nupirkta medicininė įranga, pagerinta buitis ir suteikta papildoma reabilitacija.

„Išsipildymo akcija“ pavirto į reiškinį, kuris tapo žinomas ir mylimas daugelio Lietuvos žmonių – ji tapo mūsų visų. Kasmet visuomenė buriama bendriems tikslams, bendrai misijai padėti Lietuvos vaikams.

„Išsipildymo akcijos“ dalis – Pyragų diena. Kasmet tradiciškai lapkritį TV3 ragina savo darbovietėje ar mokslo įstaigoje kepti pyragus, juos pardavinėti kolegoms, o surinktas lėšas kviečia paaukoti „Išsipildymo akcijai“.

IŠSIPILDYMO AKCIJOS 2021 TIKSLAI:
• Finansinė parama „Išsipildymo akcijos 2021" istorijų herojams, kurių gydymui ar slaugymui reikalinga speciali pagalba;
• Parama gydymo ir slaugymo įstaigų medicininei įrangai bei priemonėms, kurioms nepakanka valstybės lėšų įsigyti;
• Fizinėms ir psichologėms sveikatinimosi programoms, skirtoms sunkiai sergantiems vaikams bei jų šeimoms;
• Parama vaikų ir jaunimo socializacijos ir mentorystės projektams.