Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi PARAMA

Išsipildymo akcija 2014

Atgal

Išsipildymo akcija 2014

„Išsipildymo akcija 2014“ – jau 12-ąjį kartą organizuojamas didžiausias televizijos paramos projektas Lietuvoje. Akcija kviečia paremti dėmesio, šilumos ir meilės išsiilgusius mažuosius, taip pat tėvelių paliktus vaikus. Kaip ir kiekvienais metais ypatingas dėmesys skiriamas sunkiai sergantiems ligoniukams bei jų gydymu ir slaugymu užsiimančioms sveikatos priežiūros įstaigoms. Šiemet, padedant Lietuvos gyventojams, taip pat bus ieškomas talentingas vaikas, kurio ypatingiems gabumams reikalinga visų mūsų pagalba. Šių metų akcija ypatinga ir tuo, nes pirmą kartą kvies aukoti lėšas ne tik Lietuvos, bet ir nuo karo nukentėjusiems, sergantiems Ukrainos mažiesiems.

Apie projektą. Paramos projektas sėkmingai gyvuoja jau nuo 2003 metų. Daugiau nei dešimtmetį perkopusi tradicija kasmet ištiesia ranką tiems, kuriems mūsų pagalbos reikia labiausiai. Per akcijos gyvavimo metus geros valios žmonės paaukojo daugiau nei 23 milijonus litų. Už suaukotas lėšas vaikų globos namų auklėtiniai ir likimo nuskriausti vaikai gavo reikalingą gydymą bei būtiniausią pagalbą. Vaikams buvo perkami vaistai, atliekamos operacijos, perkama medicininė įranga, gerinama buitis ir teikiama papildoma reabilitacija.

„Išsipildymo akcijos“ dalis – Pyragų diena. Tradiciškai kiekvienų metų lapkritį TV3 ragina savo darbovietėje ar mokslo įstaigoje kepti pyragus, juos pardavinėti kolegoms, o surinktas lėšas kviečia paaukoti „Išsipildymo akcijai“.

„Išsipildymo akcijos 2014“ tikslai:
• Globos namų vaikų, šeimynų vaikų sveikatinimas, lavinimas ir buities gerinimas: sveikatos gerinimo, vaikų fizinio ir kūrybinio lavinimo, mokslinimo priemonių, būtinųjų daiktų, skirtų vaikų buičiai gerinti, įsigijimas.
• Sunkiai sergančių ligoniukų sveikatinimas: finansinė parama „Išsipildymo akcijos 2014“ istorijų herojukams – 5 labiausiai likimo nuskriaustiems vaikams, kurių gydymui ar slaugymui reikalinga speciali pagalba. Taip pat finansinė parama sveikatos priežiūros įstaigoms. Šių metų akcija globoja ir vaikus, turinčius šeimas, ir vaikų globos namų auklėtinius, kurių sveikatai reikalinga visų mūsų pagalba.
• Pagalba ne tik Lietuvos vaikams. Dar vienas šių metų akcijos tikslas – padėti Ukrainos vaikams. Akcija pristatys vieną išskirtinę istoriją, kviečiančią aukoti lėšas nukentėjusiems nuo karo, sergantiems Ukrainos mažiesiems ir jų sveikatinimui.
• Pagalba talentingam Lietuvos vaikui. Šių metų akcija pristatys vieną išskirtinę istoriją apie talentingą vaiką iš Lietuvos, kurio talentui, ypatingiems gabumams reikalinga visų mūsų pagalba. Herojuko istoriją akcijai siūlys patys Lietuvos žmonės.

„Išsipildymo akcija 2014“ iš viso pristatys 7 skirtingas istorijas, kurių herojukams reikia mūsų pagalbos. Akciją organizuoja TV3 televizija ir SEB bankas. „Išsipildymo akciją“ vainikuos paramos koncertas, vyksiantis lapkričio 29 dieną. Jį galima bus tiesiogiai stebėti per TV3.

Šio projekto renkama paramos suma nėra ribojama.