Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi PARAMA

Išsipildymo akcija 2012

Atgal

Išsipildymo akcija 2012

Apie projektą: „Išsipildymo akcija“ išaugo į gražų tradicinį renginį, vykstantį prieš Kalėdas. Kasmet Lietuvos žmonės dalijasi savo gerumu ir padeda likimo nuskriaustiems Lietuvos vaikams, kuriems labiausiai reikia pagalbos. Šiemet TV3 televizijos ir SEB banko organizuojamas projektas – jubiliejinis. „Išsipildymo akcijai“ jau dešimt metų! Per visus šiuos metus akcijoje dalyvaujančių globos įstaigų skaičius išaugo nuo 58 iki 196, o geros valios žmonės paaukojo daugiau nei 20 600 000 litų! Visų ankstesnių metų akcijos rezultatus galima rasti internete.

„Išsipildymo akcija 2012“: kviečia paremti mažuosius, labiausiai šilumos ir meilės išsiilgusius, tėvelių paliktus vaikus bei ligoniukus, sergančius sunkiomis ligomis. Projektu renkama suma nėra ribojama.

„Išsipildymo akcija“ kviečia ne tik tuos, kurie gali paaukoti materialiai, bet ir siekia atkreipti dėmesį į moralinio visuomenės indėlio svarbą. Spalio 15-ąją dienos šviesą išvydo akcijos naujovė – iniciatyva „Išsipildymo akcijos įkvėpti“. Joje dalyvauti kviečiamos įmonės ir geros valios žmonės, norintys prisidėti prie globos namuose augančių vaikučių bei likimo nuskriaustų ligoniukų sveikatos ir buities gerinimo.

„Išsipildymo akcijos 2012“ tikslai
• Suteikti materialinę ir finansinę paramą labiausiai likimo nuskriaustiems mažiesiems, gyvenantiems vaikų globos namuose. Vienas pagrindinių šių metų akcijos tikslų – globos įstaigų ir šeimynų vaikų buities sąlygų gerinimas ir vaikų sveikatinimas. Paaukotos lėšos bus skiriamos buities sąlygoms gerinti, aprūpinti priemonėmis, skirtomis vaikų fizinio ir kūrybinio lavinimo, mokslinimo ir sveikatinimo veikloms ir poreikiams patenkinti.
• Kaip ir kiekvienais metais padėsime sunkiai sergantiems ligoniukams – suteiksime pagalbą labiausiai likimo nuskriaustiems mažiesiems, kuriems gydyti ar slaugyti reikalinga speciali pagalba. Nuo gruodžio pradžios „Išsipildymo akcija“ ragins padėti 10-čiai skaudų likimą patyrusių mažųjų istorijų.
• Skleisime gerosios valios iniciatyvą – siekiama pristatyti naują idėją „Išsipildymo akcijos įkvėpti“. Supažindinsime ir dalysime gerosios valios iniciatyvą įmonėms, jauniems ir kūrybingiems verslininkams, kurie savo darbais ir dėmesiu savanoriškai prisidės prie akcijos, skirs paramą globos namuose augantiems vaikams ir ligoniukams.


TV3 „Išsipildymo akcija 2011” lėšų skirstymo komisija:
1. Ieva Kulvinskaitė – SEB banko komunikacijos skyriaus vadovė.
2. Natalija Geršanova - TV3 finansų direktorė arba Rima Olberkytė – TV3 Marketingo direktorė.
3. Aušra Lasauskaitė – labdaros fondo “Vienybė” direktorė.
4. Olga Zimanaitė – Vilniaus universiteto vaikų ligoninės direktoriaus pavaduotoja medicinai.
5. Algimantas Liaudaitis –Viešvilės vaikų globos namų direktorius, Lietuvos vaikų globos namų direktorių asociacijos prezidentas arba Elvyra Lotc - Vilniaus Antakalnio socialinės globos namų direktorė.
6. Rūta Makauskienė – portalo aukok.lt projektų vadovė.
7. Alma Ziziliauskienė UAB „Rimess“ auditorė arba Genadijus Makuševas UAB „Rimess“ direktorius auditorius.
8. Evaldas Stropus VLK Sveikatos priežiūros įstaigų aprūpinimo skyriaus vedėjas arba Vytautas Kriauza VLK direktoriaus pavaduotojas.
9. Jonas Bartlingas - Sveikatos apsaugos ministerijos atstovas, Asmens departamento Sveikatos priežiūros išteklių valdymo skyriaus vedėjas.
10. Daina Urbonaitienė - Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovė, Šeimos gerovės departamento Vaikų ir jaunimo skyriaus vedėja.
11. Rolandas Zuoza - Švietimo ir mokslo ministerijos Neformalaus ugdymo ir švietimo pagalbos skyriaus vedėjas.


Šių metų lėšų skirstymo komisija paaiškės 2013 metų pradžioje.