Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Išpildykime paskutinius hospiso pacientų norus

Atgal

Išpildykime paskutinius hospiso pacientų norus

Automobilio pagalba „Kauno hospiso namai“ išpildė daugybę paskutinių pacientų norų: nuvežė į gamtą, prie vandens telkinių, į Šv. Mišias, į klasikinės muzikos koncertus ar į kitus jaukius Lietuvos miestus (Druskininkus, Birštoną, Zapyškį). Taip pat padėjo paskutinį kartą pamatytį Kalėdinę eglutę Rotušės aikštėje, su visais esamais pacientais aplankė Kadagių slėnį Arlaviškėse, Kauno marių regioninio parko muziejų bei įvairias ekspozicijas. Pacientai buvo vežami į ligoninę, medicininėms procedūroms, būtinosioms paslaugoms – pas teisininkus, į bankus, sutvarkyti paskutinius gyvenimo rūpesčius.

Senasis automobilis paseno ir jau nebevažiuoja, dėl to jau 1 metus hospiso pacientai netenka galimybių nors trumpam pakeisti savo kambario sienų, įkvėpti gryno oro, pasižvalgyti po gražius Lietuvos kampelius... O juk tai – jų paskutinis kartas, dažniausiai – paskutinė kelionė jų gyvenime, kurioje, bent kažkiek pakeičiama slogi aplinka.

„Kauno hospiso namai“ siekia ir toliau pildyti paskutinius pacientų norus, jų veikla be automobilio paslaugų – sunkiai įsivaizduojama.

Padėkime išpildyti paskutinius hospiso pacientų norus, padedant įsigyti pacientams pritaikytą transportą!